Sol Reklam

Some Kafayı Yeme Problems

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim
Arkadaşlar bugün başıma garip ve çıldırtıcı bir olay geldi bunu sizle paylaşmak istedim.

4 - 5 Aydır Türk Telekom internetimde hız düşüşü yaşıyorum ( İnternet daha 1 yıllık :D ). Artık bıkmıştım ve Türk Telekomu arama vakti gelmişti ( 1 İnternet GTA 5 5 günde yüklermi ya ). Beni sürekli biryerlere yönlendirliler. Yaklaşık 2 saat sürdü artık aramaktan bıkmıştım. Hatta tahütüm bitene kadar düşük hızı kullanmayı bile düşündüm neyse son aramamda çıktı ve birkaç ayar yapacağını bunun için internetimi önce kontrol edeceğini söyledi. Ve bana internette donma ve hız problemi var. Biraz bekleteceğim dedi. O an içimden çok şey söylemek geldi ama neyse kendini bu kadar düşürmeseydin bari benim sorunum hız problemi sizi arıyorum. Sizinde internetinizde problem var. En sonunda daha kafayı yemek istemedim ve daha aramadım. İlk aklıma twitter'da bunu paylaşmak geldi aklıma belki beni linçleyenler olur diye paylaşmadım. Neyse sizinde böyle kafayı sıyırtıcak komik anılarınız varsa konuya yazında şu kötü korona döneminde biraz neşemiz yerine gelsin. Konuyu üşenmeden okuyan herkeze teşekkürlerimi iletirim :)

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Benim de internetim Türk Telekom 100mbps olarak anlaştığımız internet 12,13 olarak geziyor upload 1,2 vs. En sonunda cidden çok sinirlendim aradım üst düzey birisi için geri dönüş istedim 4,5 saat geçti aradılar orada zaten ağzıma ne gelirse saydım en sonunda geldiler paşa paşa altyapıyı falan modemi herşeyi değiştirdiler. Önerim ne diyeceksen ara söyle cidden farkına varıp hatalarını düzeltiyorlar.

Kaiys

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

kaiys

Elmaslar
107
Puanlar
2.850
Nedense böyle bir şey söylemelerine şaşırmadım :D ama böyle direkt söylenir mi ya ayıptır

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Benim de internetim Türk Telekom 100mbps olarak anlaştığımız internet 12,13 olarak geziyor upload 1,2 vs. En sonunda cidden çok sinirlendim aradım üst düzey birisi için geri dönüş istedim 4,5 saat geçti aradılar orada zaten ağzıma ne gelirse saydım en sonunda geldiler paşa paşa altyapıyı falan modemi herşeyi değiştirdiler. Önerim ne diyeceksen ara söyle cidden farkına varıp hatalarını düzeltiyorlar.
Düzeltme gibi bir durum yok. TürkNet, Türk Telekom'un altyapısını kullanıp 100mbps'e kadar download imkanı sunuyor. Bilinen bir marka oldukları için uçuk fiyatlar veriyorlar ve kimsede reddedemiyor. Samsung mu? Iphone mi? diye sorsam Iphone derler. Neden mi? Aynı özelliklere sahip olsalar dahi marka adından kazanıyor. Türk Telekom paketinizi yükseltmeniz için elinden geleni yapıyor. Mahallenizde 5 port boşta diyelim. 500mbps hız var diyelim. 5 modeme bölüp 100tl almak mı kârlı, 20 kişiye bölmek mi? Adamların önünde bir panel var ve istedikleri gibi hızınızı 1 tuşla değiştirebiliyorlar. Altyapı kötü fln umursamayın bile. TürkNet, Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor demiştim. TürkNet ev adresimde altyapı yok diyor ama Türk Telekom'un altyapısı var. Türk Telekom belirli bölgeleri kendine ayırıyor.

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Düzeltme gibi bir durum yok. TürkNet, Türk Telekom'un altyapısını kullanıp 100mbps'e kadar download imkanı sunuyor. Bilinen bir marka oldukları için uçuk fiyatlar veriyorlar ve kimsede reddedemiyor. Samsung mu? Iphone mi? diye sorsam Iphone derler. Neden mi? Aynı özelliklere sahip olsalar dahi marka adından kazanıyor. Türk Telekom paketinizi yükseltmeniz için elinden geleni yapıyor. Mahallenizde 5 port boşta diyelim. 500mbps hız var diyelim. 5 modeme bölüp 100tl almak mı kârlı, 20 kişiye bölmek mi? Adamların önünde bir panel var ve istedikleri gibi hızınızı 1 tuşla değiştirebiliyorlar. Altyapı kötü fln umursamayın bile. TürkNet, Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor demiştim. TürkNet ev adresimde altyapı yok diyor ama Türk Telekom'un altyapısı var. Türk Telekom belirli bölgeleri kendine ayırıyor.
Taahhüt bitmesini bekliyorum zaten yeni bir internet sağlayıcısına geçeceğim.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim
Türknet çoğu şehirde kendi fiber altyapısını kullanıyor. ( Ufak bi düzeltme :) )

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Haftada 2 3 kere internetimi kesiyorlar arıza var diyip :D Türk Telekom pişmanlıktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı