• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu Sohbetteki Yazıya Tıklayınca Komut Yazdırtma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Queenie

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın…
Elmaslar
41
Puanlar
6.635
Yer
Ev
Sohbete her saat başı ödülünüzü almak istermisiniz gelmesi ve evet e basınca belirlediğim itemlerin verilmesi hayıra basınca yok etmesi yapılabilirmi yardım ederseniz sevinirim (Menü Değil)

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
6.270
Merhaba, ödülü saat başı değilde saatte 1 kez verecek şekilde kodladım, ödülleri kendiniz düzenlersiniz.

JSON formatı için gerekli skript (Skript dosyanızın içine atın):
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Skript:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Queenie

Elmaslar
41
Puanlar
6.635
Yer
Ev
Json skriptinde bu hata
oOl23Q.png

Senin atıtığın skripttede bu hatayı veriyo
lORLjB.png

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
6.270
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Benim yazdığım skriptin hata verme sebebi json skriptinin çalışmıyor olması. JSON skriptinin neden hata verdiğini anlamadım fakat json skriptini notepad++ ile açıp kodlama dilini UTF-8 yapmayı denermisiniz? Hata hala devam ederse sunucu versiyonunuzu (Tam versiyonu) yazın lütfen. Ayrıca json skriptinin ismi neden holochat? (Sorun yaratacağından değil.)

Queenie

Elmaslar
41
Puanlar
6.635
Yer
Ev

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
6.270
Skript pluginini bununla değiştirdiğinde sorun çözülecektir.
Skript MP Core:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı