Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Slime Rancher - İnceleme

• Konuyu başlatan Silinen üye 79251
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.359
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Slime Rancher - İnceleme
Dünyanın en şirin oyununa ne dersiniz?

Bir macera oyunumu arıyorsunuz? O zaman bu güzel oyunun tam sizlere göre olduğunu düşünüyorum. Konu aldığımız bu oyun 2016 tarihinde test aşaması sürecinde birkaç platform üzerinde yayınladı. Tam olarak ise 2017 yılında bütün platformlarda yayınlandı. Bunun yanı sıra oyunumuz Reddit gibi büyük platformlarda fazlasıyla beğenileri toplamayı rahat bir şekilde başardı. Şu an oyunumuzun kendine has geniş bir kitlesi var.

Diesel%2Fproduct%2Fcorydalis%2FSlimeRancher_Gallery4-1920x1080-4f7996066721207b79a95e58d9f641c020b70ff3.jpg

Slime Rancher İnceleme
Gezegenimiz Dünya'ya binlerce ışık yılı uzağında geçen bu oyunumuz Reddit gibi büyük platformlarda oldukça büyük ses getirmeyi başardı. Oyunun konusu ise sevimli küçük yaratıkların bulunduğu büyük bir gezegende hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu yaratıkları özel silahımız ile yakalıyoruz. Bununla birlikte yaratıkları kendimize ait olan kapsülün içine bırakıyoruz. Bu yaratıklar ile para kazanıp gezegenimizi güçlendiriyoruz.

Diesel%2Fproduct%2Fcorydalis%2FSlimeRancher_Gallery9-1920x1080-b8960342480d449ba4fce952be8306c141c67dbf.jpg

Açıkçası oyunun haritasının gerçekten büyük olduğunu söyleyebilirim. İlk başta bu oyunun haritası içerisinde kaybolabilirsiniz. Oyuna biraz alıştıktan sonra oyunun haritasını elinizin avucu gibi bileceğinizi düşünüyorum. Bu arada oyunumuzun haritası içerisinde bitki örtüsü ve canlı çeşitliği bakımından beş farklı özel bölgemiz var. Bu bölgeleri oyun içerisinde gelişerek açabiliyoruz. Oyun içerisinde rahat bir şekilde para kazanmamız için kristal satmamız gerekiyor. Bu bahsettiğim kristalleri rahat bir şekilde elde etmemiz için yaratık avına çıkmamız gerekiyor.

Diesel%2Fproduct%2Fcorydalis%2FSlimeRancher_Gallery3-1920x1080-d169406eda1f6b39ce156708629ac2240415f4fc.jpg

Elimizde bulunan vakum silah ile birlikte yaratıkları yakalayabiliyoruz. Yaratıkları yakaladığımız yaratık kristal parçası düşürmektedir. Bunun yanı sıra oyunumuzun her bölgesine özel yaratıklar bulunmaktadır. Örneğin gece olduğu zaman geceye özel farklı çeşit sevimli yaratıklar çıkabiliyor.

Slime Rancher Tanıtımı
Oyunumuzun tanıtım videosunu aşağıda olan videodan izleyebilirsiniz.

Slime Rancher Oynanış Videosu
Sevimli yaratıkların bulunduğu bu oyunun oynanış videosunu aşağıda olan videodan izleyebilirsiniz.

Slime Rancher Oyun Müziği
Oyunun bu güzel müziğini aşağıda olan videodan dinleyebilirsiniz.

Slime Rancher Grafik Ve Oyun Yorumum
Oyunun tanıtım ve oyun oynanış videosunu izlediğimiz zaman oyunun grafikleri hakkında net bir yorum yapabiliyoruz. İlk olarak oyunumuzun renkli ve tempolu bir grafiğe sahip olduğuna söyleyebilirim. Bu oyunumuz çoğu oyunda olduğu gibi 4K grafiğe kadar desteğini sürdürüyor. Açıkçası ben bu oyunu daha önceden oynadığım için deneyimliyim. Doğruyu söylemek gerekirse grafik detayları oldukça iyi ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış. Bunun yanı sıra oyunumuzun en düşük grafik seviyelerinde bile yüksek grafik performansı sergilediğini söyleyebilirim. Günümüzün oyunlarının grafikleri ile karşılaştırdığımız zaman bu oyunun 1-2 tık daha üst seviye olduğuna rahat bir şekilde söyleyebilirim. Üstüne üslük oyun içerisinde olan yaratıkların sesleri vs. çok hoşuma gitti. Bu oyunu gerçekten oynarken 1 dakika bile sıkılacağınızı dahi düşünmüyorum.

happy-slimes2-apng.png

Slime Rancher'ın Satıldığı Platformlar
Slime Rancher adlı bu oyun Steam, Microsoft Store, Playstation 4, Xbox One, Mac OS, Linux ve Epic Store gibi platformlarda satılmaktadır. Gerçekten bu oyunu satın almak istiyorsanız sizlere güzel bir haberim var. Oyunumuz 9 Temmuz 2019 tarihine kadar Steam üzerinde %50'lik bir indirime gitti. Şu an oyun 31.00 TL yerine 15.50 TL'ye satılıyor. Bununla birlikte Fortnite ile tanınan Epic Store platformunda oyunumuz 31.00 TL'ye satıyor. Kısacası oyunumuz gayet uygun bir fiyata satılıyor. Bu oyunu Steam ya da Epic Store üzerinden uygun bir fiyat seviyesinde alabilirsiniz.

Diesel%2Fproduct%2Fcorydalis%2FSlimeRancher_Gallery2-1920x1080-2489587988f93e7e74f676a71da5171c833e23a6.jpg

Slime Rancher Hakkında Ek Bilgiler
Oyunumuzun şu anlık maalesef Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu güzel oyunu maalesef İngilizce dili ile oynayabilirsiniz. Tabii ki de bu oyuna Türkçe dil desteği gelmeyeceği anlamına gelmez. Oyunun resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama göre oyuna birkaç ay içerisinde Türkçe dil desteğe gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra oyunun Google Stadia ve Ubisoft gibi yeni büyük platformlarda olacağı iddiaları sürüyor.

2-milyondan-fazla-satan-Slime-Rancher-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu108623_0.jpg

Açıkçası ben bu oyunu Steam üzerinden satın aldım. Bu oyundan gayet memnun kaldım. Oyun içerisinde kendi dünyanızı oluşturarak oynayabilirsiniz. Doğruyu söylemek gerekirse bana oyunun tek kötü yanı çok oyunculu sürümü olmaması gibi geldi. Bu arada gerçekten iyi bir internete sahipseniz bu oyunu 5-6 dakika içerisinde indirebilirsiniz. Bu konu aldığımız oyunu en kötü ve iyi bilgisayarda bile oynayabilirsiniz.

slime-rancher-monomi-park-pc-steam-mac-windows-linux-xbox-one-indie-simulation-adventure-action_008.jpg

Slime Rancher Sistem Gereksinimleri
Bu güzel oyunun sistem gereksinimleri oldukça sizlere uygun gibi gözüküyor.

• Slime Rancher İdeal Sistem Gereksinimleri
  • Önerilen İşlemci : Intel Pentium E2200 2.2 Ghz ( Çift Çekirdek )
  • Bellek Gereksinimi : 4 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 32-64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : 512 MB Ekran Kartı, GeForce 3, ATi Radeon 8500 ve DirectX 11 Üstü Destekli Ekran Kartı
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 1 GB yer oyunumuz için ideal.

• Slime Rancher Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
  • En Uygun İşlemci : AMD Ryzen 5 1600X 3.6 Ghz veya Intel Core i3-8100 3.60 GHz
  • Bellek Gereksinimi : 8 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : ATI Radeon 9600 veya GeForce FX 5600
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 2 GB yer oyunumuz için ideal.

20160717120352

Son düzenleyen: Moderatör:

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Slime rancher arkadaşlarımın da oynadığı ve benim de indirip oynamak istediğim fakat hiç fırsat bulamadığım bir oyun. En kısa sürede indirip oynayacağım :D

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Gerçekten çok başarılı bir konu olmuş konudaki yer alan oyunda konu dizaynıda herşey 4 4lük olmuş bravo.

Başarılarının Devamını Dilerim : )

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Slime rancher arkadaşlarımın da oynadığı ve benim de indirip oynamak istediğim fakat hiç fırsat bulamadığım bir oyun. En kısa sürede indirip oynayacağım :D
Paralı o oyun ama şuan indirimde eğer oynamak istiyorsan indirim bitmeden al derim

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence ilk fırsat bulduğun an bu oyunu satın alman gerekiyor. Açıkçası oyun şu an indirimde gayet uyguna alabilirsin :D

Gerçekten çok başarılı bir konu olmuş konudaki yer alan oyunda konu dizaynıda herşey 4 4lük olmuş bravo.

Başarılarının Devamını Dilerim : )

Öncelikle konumu başarılı bulduğun için çok sevindim. Bu güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim <3

Paralı o oyun ama şuan indirimde eğer oynamak istiyorsan indirim bitmeden al derim

Arkadaşın dediği gibi şu an oyunu yarı fiyatına satın alabilirsin.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Ben epic launcher den free almıştım bir sure oynadım bıraktım bagımlılık yapmıyo çerez oyun benim için :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ben epic launcher den free almıştım bir sure oynadım bıraktım bagımlılık yapmıyo çerez oyun benim için :)

Daha doğrusu konu aldığımız bu oyun biraz yaşı küçük insanlara hitap ediyor.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yani 12 Yaşındayım pekte kücük sayılmam ama :D bence bu yaşada hitap edebilmeli

Açıkçası benim kız kardeşim oynuyor. Ben de ondan ikna olarak oynuyorum. Doğruyu söylemek gerekirse oyunun yaşı yoktur.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550

Açıkçası benim kız kardeşim oynuyor. Ben de ondan ikna olarak oynuyorum. Doğruyu söylemek gerekirse oyunun yaşı yoktur.
Bence de fakat oyunun grafikleri çok hoş şirin fakat bi yerden sonra tıkanırsanız çok sıkıcı olabiliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı