Sol Reklam
Sağ Reklam

SleepyCube & KnightNW Website Tasarımı

ImperialCube

play.imperialcube.com
Elmaslar
11
Puanlar
0
Elinize sağlık, çok hoş tasarımlar olmuş.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Ben istek üzerine tema yapıyorum. Bana şurada şu olsun burada bu şeklinde istek gelir bende yaparım. Bence çoğu tasarımcı da bu şekilde çalışıyordur. Yaptığınız konuyu saptırmak yani baltalamak oluyor. Bana sorsanız söyleyeceğim şeyler için bu kadar uğraşmanız beni üzdü. Vakit kaybetmezdiniz en azından.
Baltalamak değil, konu da belirttiniz de ben mi görmedim? Ücretsiz bir şey de değil. Ücretsiz bir şey olsa evet hakkınız bulunur ve ben bunu söyleyemezdim. Ancak, orada ki tasarımı alıpta kendinize göre uyarlıyorsanız bu çalmak oluyor. :) Keşke bu yazdıklarınızı konu da belirtseydiniz de biz de neyin ne olduğunu bilseydik.

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
Baltalamak değil, konu da belirttiniz de ben mi görmedim? Ücretsiz bir şey de değil. Ücretsiz bir şey olsa evet hakkınız bulunur ve ben bunu söyleyemezdim. Ancak, orada ki tasarımı alıpta kendinize göre uyarlıyorsanız bu çalmak oluyor. :) Keşke bu yazdıklarınızı konu da belirtseydiniz de biz de neyin ne olduğunu bilseydik.
konuşmak için konuşmayın bence, bizim isteğimize göre yapıldı site. biz memnunuz oyuncular memnun. sizi ilgilendiren bir durum olduğunu görmüyorum. parayı verende biziz ayrıca.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
konuşmak için konuşmayın bence, bizim isteğimize göre yapıldı site. biz memnunuz oyuncular memnun. sizi ilgilendiren bir durum olduğunu görmüyorum. parayı verende biziz ayrıca.
Sizi düşünerek yazmadım zaten :D ne sandın ki kendini, meslek olarak yaptığım iş normal olarak ciddiye de alıyorum. Tasarımın asıl sahibinden izin vs alınmadan kendininmiş gibi göstermesi sıkıntı be. Tabi sen anlamadığın için parasını verdim benim diyorsun olayına kapılmışsın hemen :D

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
Sizi düşünerek yazmadım zaten :D ne sandın ki kendini, meslek olarak yaptığım iş normal olarak ciddiye de alıyorum. Tasarımın asıl sahibinden izin vs alınmadan kendininmiş gibi göstermesi sıkıntı be. Tabi sen anlamadığın için parasını verdim benim diyorsun olayına kapılmışsın hemen :D
parasını verdim ve bana ait site, x sunucusuna ait tıpatıp benzer bir şey görmüyorum. veya xweb gibi serbest bir halde satılan bir satış'da görmüyorum, böyle bir durum olsa haklısınız. "web geliştirici" siniz ya hani örnek bir site ve fiyat almak istiyorum sizdende. ona buna laf sallamadan önce kendi işinizi bi yargılayın.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
parasını verdim ve bana ait site, x sunucusuna ait tıpatıp benzer bir şey görmüyorum. veya xweb gibi serbest bir halde satılan bir satış'da görmüyorum, böyle bir durum olsa haklısınız. "web geliştirici" siniz ya hani örnek bir site ve fiyat almak istiyorum sizdende. ona buna laf sallamadan önce kendi işinizi bi yargılayın.
Keşke ne demek istediğimi anlasaydın. Yarın bir gün birisi çıksa gelse. Şu sleepycube sunucusuna ait menü tasarımını vs istiyorum derse. Yapsa ve forum da tanıtsa :D ne hissedersin? Eğer cevabın sorun yok ise şimdi girip ben yapacağım aynısını.

Son düzenleme:

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Keşke ne demek istediğimi anlasaydın. Yarın bir gün birisi çıksa gelse. Şu sleepycube sunucusuna ait menü tasarımını vs istiyorum derse. Yapsa ve forum da tanıtsa :D ne hissedersin? Eğer cevabın sorun yok ise şimdi girip ben yapacağım aynısını.
Rahatsızlığınızı belirttiniz tamam. Siz neden bu kadar sorun ettiğinizi anlamadım fakat müşterilerimle iletişime geçip header kısmını komple değiştireceğimi söyledim. Aynısını yapacağım diye tehdit etmenizle amanıcınızı belirttiğiniz için teşekkürler. Konu tasarımlardaki belirttiğim yerlerler değişince güncellenecek lütfen uzatmayın ve konuma cevap yazmayın.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bildiğimiz sunucu site tasarımlarına nazaran diğer sunuculara göre çok daha özgün olan ve hoş bir görünüme sahip olan bir çalışma olmuş.

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
Çok Güzel ve Hoş, Olmasada Olur Ama Olsada Hoş olur dediğim şey var Canlı Destek Mesela Güzel Olabilirdi.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Çok Güzel ve Hoş, Olmasada Olur Ama Olsada Hoş olur dediğim şey var Canlı Destek Mesela Güzel Olabilirdi.
Canlı destek tasarım kısmıyla alakalı değil site sahibi isterse ekleyebilir.​

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
gayet güzel ama 2 sunucuda var o yüzden kullanmayacağım :)

DerPhilosoph

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Düya
Minecraft
DerPhilosoph
Güzel olmuş elinize sağlık başarılar dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı