Sol Reklam

Bulundu SkyPiea Builder Alımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
321
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
LnbJyZ.jpg

Merhaba değerli forum üyeleri bugün SkyPiea adlı sunucumuz için builder yetkili alımı konumuza hoşgeldiniz;
Builder ekibimize katılabilmek için aşağıda ki formu doldurmanız gereklidir
Komut Bilginiz:
Birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı(Zorunlu):

> NOT: Komut Bilginiz kısmında size World Guard (WG) sorulmamıştır.
> NOT 2: Kabul edildiğinizde skypeden sizi ekliyeceğim.

Son düzenleme:

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
Başvuran Tüm Arkadaşlara Başarılar. Seçimi @Kola bizzat yapacaktır.

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
Ad:Emre
Skype(Zorunlu):Skype kullanmıyorum :( Discorddan konuşabiliriz yada öm ?
Oyunda ki Nickiniz:RoWTeeN-EmreRS
Komut Bilginiz:Admin-Moderatör-Rehber-Builder'ın işine yarayan bütün komutları biliyorum :D
Birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı(Zorunlu):
Onları malesef şuan atamam büyük ihtimal kabul etmessiniz ama Resimden dolayı ben şansımı deniyim dedim.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Kola (_Cole) moderatör işine başladı sanırım.

BurakAntalya07

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Ad: Burak
Skype(Zorunlu): BurakAntalya0
Oyunda ki Nickiniz: Thyke
Komut Bilginiz: Moderatörlüğe Kadar (Moderatör, Rehber) bilgim var. Adminlik öle kolay değil :D
Birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı(Zorunlu): Atamam çünkü yaptığım yapılar sunuculardaydı ve sunucular kapandı. SS almak aklıma gelmedi.

T4XE

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Ad: Eren
Skype(Zorunlu): Anladım zorunlu da şansımı deniyim dedim discordum var ve mic yok D:
Oyunda ki Nick:Lhaewion
Komut Bilginiz: Rütbe Olarak Ortaklık Yapabilirim Plugin İşlerinden Çok Anlamam Ama Ufak olan şeyleri yaparım
birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı (Zorunlu): Vallaha benim öyle ibşey aklıma gelmedi ss almak olsun birisiyle paylaşmak olsun o yüzden ss almak da aklıma gelmedi ama isterseniz gelip yapayım yani D:[DOUBLEPOST=1500907066,1500906983][/DOUBLEPOST]Ad: Eren
Skype(Zorunlu): Anladım zorunlu da şansımı deniyim dedim discordum var ve mic yok D:
Komut Bilginiz: Rütbe Olarak Ortaklık Yapabilirim Plugin İşlerinden Çok Anlamam Ama Ufak olan şeyleri yaparım
birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı (Zorunlu): Vallaha benim öyle ibşey aklıma gelmedi ss almak olsun birisiyle paylaşmak olsun o yüzden ss almak da aklıma gelmedi ama isterseniz gelip yapayım yani D:[DOUBLEPOST=1500907154][/DOUBLEPOST]
Başvuran Tüm Arkadaşlara Başarılar. Seçimi @Kola bizzat yapacaktır.
Shawn adlı rehberiniz banlıyıp duruyor derdini anlamadım 1 hafta attı 1 saat sonra bidaha girdim bu sefer 1 yıl attı ?!?!?!? sebebi de küfürmüş :D

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
321
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı (Zorunlu): Vallaha benim öyle ibşey aklıma gelmedi ss almak olsun birisiyle paylaşmak olsun o yüzden ss almak da aklıma gelmedi ama isterseniz gelip yapayım yani D:[DOUBLEPOST=1500907066,1500906983][/DOUBLEPOST]Ad: Eren
birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı (Zorunlu): Vallaha benim öyle ibşey aklıma gelmedi ss almak olsun birisiyle paylaşmak olsun o yüzden ss almak da aklıma gelmedi ama isterseniz gelip yapayım yani D:
bu builder alımı ben sana plugin anla demiyorum ki zaten.[DOUBLEPOST=1500907293][/DOUBLEPOST]
birbirinden farklı 3 yapınızın fotoğrafı (Zorunlu): Vallaha benim öyle ibşey aklıma gelmedi ss almak olsun birisiyle paylaşmak olsun o yüzden ss almak da aklıma gelmedi ama isterseniz gelip yapayım yani D:[DOUBLEPOST=1500907154][/DOUBLEPOST]
Shawn adlı rehberiniz banlıyıp duruyor derdini anlamadım 1 hafta attı 1 saat sonra bidaha girdim bu sefer 1 yıl attı ?!?!?!? sebebi de küfürmüş :D
Oyundaki nickinizi atarmısınız Lhaewion mu

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Başvurmak İsterdim Lakin 1 Ay Sonra Müsait Olabileceğim.

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
321
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
Sunucumza gelip herkeze anabacı söverseniz rehberimizde ban atabilir banınızı açtım son uyarımı bir küfürünüzde daha 1 ay ban yersiniz sunucuya gelin

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
bu builder alımı ben sana plugin anla demiyorum ki zaten.[DOUBLEPOST=1500907293][/DOUBLEPOST]
Oyundaki nickinizi atarmısınız Lhaewion mu
İlk Önce Terbiyenizi Takınınız Onlar Alım İçin Gelmişler Sizin Ağır Başlı Olmaniz Gerek Kurallara Uyalım !

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
İlk Önce Terbiyenizi Takınınız Onlar Alım İçin Gelmişler Sizin Ağır Başlı Olmaniz Gerek Kurallara Uyalım !
Terbiyesizlik Bir Durum Yok Adam Açıklamış Konuda Komut Bilginiz Ne Kadar Diye Başvuran Şahısta Gelip Pluginden Pek Anlamam Diyor Cümlelerini Yumuşak Seçebilirsin Diyebilmek Varken Terbiyenizi Takının Demek Yanlış.

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
hocam biraz daha az toxic olabilirsek. düzgünce uyarmış işte.

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
321
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
İlk öncelikle terbiyeyi senden öğrenicek değilim yeteri kadar terbiyem var. Tabi sen anlıyabilirmisin o sıkıntı neyse. Ben burada terbiyemi bozmadım ayrıca kurallara uyalım derken ne diyorsun sadice adama ben plugin anla demedim ki dedim bunda ne terbiyesizlik var forumda hava atıp kendini havalarda görmek yerine gidip sütünü içip yatabilirsin.[DOUBLEPOST=1500923384,1500923250][/DOUBLEPOST]Ayrıca Taxe adlı arkadaş sunucuya gelip milletin anasına bacısına sövüp çıkıp tekrar geliyor tekrar sövüyor ve sen bana terbiyeyi öğretiyorsun sizin gibi terbiye öğrenmemişlerden terbiye almama gerek yok.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
İlk öncelikle terbiyeyi senden öğrenicek değilim yeteri kadar terbiyem var. Tabi sen anlıyabilirmisin o sıkıntı neyse. Ben burada terbiyemi bozmadım ayrıca kurallara uyalım derken ne diyorsun sadice adama ben plugin anla demedim ki dedim bunda ne terbiyesizlik var forumda hava atıp kendini havalarda görmek yerine gidip sütünü içip yatabilirsin.[DOUBLEPOST=1500923384,1500923250][/DOUBLEPOST]Ayrıca Taxe adlı arkadaş sunucuya gelip milletin anasına bacısına sövüp çıkıp tekrar geliyor tekrar sövüyor ve sen bana terbiyeyi öğretiyorsun sizin gibi terbiye öğrenmemişlerden terbiye almama gerek yok.
1. Milletin Yaşını Başını Bilmeden Konuşmayiniz 2. o Arkadaşımızın Skypesini Verirmisiniz Sövme Küfür Olaylarini Ona Soracağım Neden Milletin Anasina Bacisina Sövdüğünü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı