Sol Reklam
Sağ Reklam

SkyMania Alım var..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cyenisenn

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
SkyMania.batihost.com
Merhaba arkadaşlar ben Yusuf serverın başadmini.
Serverın herşeyi warplar olsun, bize aittir emek verilmiştir.
Ne tür alımlar var !
(Reklamcı 2 tane , Rehber 2 tane , UstaMimar 1 tane , Web sitesi tasarımcısı 1 tane , Web sitesi Editörü 1 tane).
Kurucu: GokhanGT BaşAdmin: ItsZhak Moderator: AytugBest
KURALLAR ;
YETKİLİ OLACAK KİŞİLER EN AZ 15 YAŞINDA OLMALIDIR MİKRAFONLARI VE DİSCORD KULLANMALARI LAZIM !
Reklamcı olmak isteyenler: 15 yaşında ve sıkılmadan bunalmadan bize destek çıkabilecek saygılı ve sevgili reklamcılar arıyoruz 2 tane.
Rehber olmak isteyenler : 15 yaşınında zamanının çoğunu serverda geçiren ve skyblock olsun sky hakkında çok bilgi sahibi olan saygılı ve sevgili kişilikli insanlarla ilgilenmeyi seven 2 tane rehber aranıyor.
UstaMimar: 15 yaşında hayal dünyası geniş ve mimarlık hakkında bilgi sahibi olan 1 tane ustamimar aranıyor.
Web sitesi tasarımcısı: 16 yaşın üstünde güvenilebilir telefon numarası olan mikrafonu olan ve çoğu zamanını siteyle ilgilenen birisi.
Web sitesi editörü: 16 yaşın üstünde güvenilebilir telefon numarası olan mikrafonu olan ve çoğu zamanını siteyle ilgilenen birisi.
WEB SİTEMİZ : SkyMania TR

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Alımınızda başarılar dilerim iyi forumlar.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Hocam bence reklamcı almayın çünkü başka sunucularda reklam yaparsanız birisinde tak kalırsınız ifşa edilirsiniz. Başka sunucular bu işi yaşadığı için sana da söylemek istedim.
(Forumda güvenilir kişi çoktur, güvenilmeyen kişi de çoktur.)
(Forumda güvenilir görünen güvenilmez olanlar da çoktur, güvenilmez görünüp güvenilir olanlar da)
Seçin senin.

Ragıp Emre

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
adım ragıp emre skypem: Facebook:kelslertime yaşım 13 ama ben akıl yaşta değil baştadır sözüne güvenerek yazdım inş boşuna yazmamışımdır usta mimar olmak istiyorum miarlığım çok güze ldeneyebnilirsiniz pluginlerdende azda olsa anlıyorum dediğim gibi 13 yaşındayım 15 yaşında değil kabul etmezsende sağlık olsun iyi forumlar <3

Batu357

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Ben Batu 15 Yaşındayım Bir Build Ekibim Var Mavi Sancak Ben Şuanlık Hafta Sonları İlgileniyorum Ama Ekibim Her Gün Aktif Daha Önce 3 kurucu 6 mod 9 adminlik 13 builderlık 2 rehberlik tecrübem var baya kabarık micim var sizin aradığınız adamlar biziz

Kaan The Archevas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Öncelikle Merhabalar, Ben Kaan. 15 yaşındayım. 16 yaşına yaklaşık 2-3 hafta sonra gireceğim. 'Usta Mimar' alımı yaptığınızı gördüm. Normalde belki bilirsiniz Türkiye'nin en kapsamlı Build Takımlarından biri olan OlymposBT'ye üyeyim. Aslında paralı harita yapıyordum fakat ücretsiz yapmayı da deneyeyim dedim. Çalıştığım kişiler arasında 'Usta' lakabı olmaz fakat Türkiye geneli olarak kendimi Ustalardan biri olarak görüyorum kendimi. Tabii sizi bilemem size ters düşersem beğenmeme ihtimalinizde var bu yüzden kesin konuşmuyorum. Skype'm var, fakat genellikle Discord kullanıyorum. Benden bu kadar, gerisini sizin düşüncenize bırakıyorum. İyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı