Sol Reklam
Sağ Reklam

Piyasada düzgün sunucu var mı ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Sunucunuz neden 3-5 sunucu karışımı olmuş prefixleri tanıdık geldi warplarınızı falan gezdim bir sunucuyu kopyalamışsınız neredeyse
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle merhaba dostum yakında açılış yapıcağız Skyblock kategorisinde senide bekleriz takipte kal!
Hımm warpları iyi ce gez derim herhangi bir türk sunucunda varsa sılıcem o mapleri sunucuyu varsads forumdan planetten alınmıştır

SkyMine

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
SkyMineNW
Hımm warpları iyi ce gez derim herhangi bir türk sunucunda varsa sılıcem o mapleri sunucuyu varsads forumdan planetten alınmıştır
Warp mapları var demedim taklit etmişsiniz sadece Provanas ve bi sunucu vardı adını unuttum oradan prefixler falan

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Warp mapları var demedim taklit etmişsiniz sadece Provanas ve bi sunucu vardı adını unuttum oradan prefixler falan
Konu tasrımıma baktınızmı prefixler konusundan hazır olarak satın aldık kimin olduğu önemli değil prefixlerle sunucu çalınıyorsa evet ben hırsızım tek suçum kendi hazırlamamış olmam üzgünüm

SkyMine

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
SkyMineNW
Konu tasrımıma baktınızmı prefixler konusundan hazır olarak satın aldık kimin olduğu önemli değil prefixlerle sunucu çalınıyorsa evet ben hırsızım tek suçum kendi hazırlamamış olmam üzgünüm
Buraya yazmak fazla uygun değil de en kısa sürede değiştirmelisiniz sunucunuz online olarak fena değil tebrikler güzel ilerliyor

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Buraya yazmak fazla uygun değil de en kısa sürede değiştirmelisiniz sunucunuz online olarak fena değil tebrikler güzel ilerliyor
Teşekkürler yanlış anlaşılmak istemem iyi forumlar

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

Açıkçası herkesin yanıldığını düşünüyorum. Türkiye piyasası içerisinde @ZediaphBack ile yönettiğimiz sunucunun tek adaletli ''Emek Skyblock'' sunucusu olduğunu düşünüyorum. Yasak olduğu için buradan ip adresini paylaşmayacağım. Eğer sunucumuza gelmek isterseniz özelden attığım ip adresi ile sunucumuza ulaşabilirsiniz. Gerçekten tam istediğiniz gibi Golem spawner olayı var. Sunucumuzda yeterince aktif arkadaş ortamı var.

Eki Görüntüle 71816
2 yıl önce haksız yere başrehberliğim gitmişti hala bana başrehber borcun var

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Türk sunucularına "op" kavramı girdikten sonra düzgün sunucu kalmamıştır.Eskiden ne güzel zindev vardı unio vardı çoğu kapandı veya op oldu.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Türk sunucularına "op" kavramı girdikten sonra düzgün sunucu kalmamıştır.Eskiden ne güzel zindev vardı unio vardı çoğu kapandı veya op oldu.
Hardcore denebilcek survival sunucusu biliyorum :)

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
İlk ben gelmek isterim rpg sunucusu yok sanırım trde
Maalesef rpg devrini bitirdiler 2 kişi olarak bir rpg yapmaya çalışıyoruz ama bakalım tutması önemli değil 30 kişi olsun iyi rpg bilenler olsun yeter bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı