• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Sunucumuzu nasıl buldunuz ?

• Oynamak için ideal bir sunucu.

Oylar: 0 0,0%
  • Sistemler çok hoş ama geliştirilmeli.

• Henüz incelemedim :(

• Oy Verenler
    1

AlihanEfendi

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
1.940
Konu tasarımı diğerlerine nazaran daha güzel olmuş , sunucu görselleri etkileyici sistemlerinizde az görünmüyor , baslıkta belirttiğiniz gibi yazın en iyisi olabilirsiniz fakat geliştirilmesi gereken şeyler mevcut , başarılar

ciftsureryigit

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
74
Puanlar
340
Discord
ciftsureryigit#8103
Minecraft
TrojanTitan
Konu Tasarımı Güzel - Sistemler 2 3 tane dışında Klasik Sürüm Yükseltilmesi gerekiyor

Jystx

Everything is hidden at the end of life.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
690
Puanlar
3.040
Discord
Nexius#9406
Güzel bir sunucuya benziyor beğendim. Umarım kapanmaz ve hep açık kalır skyblock oynayacağım zaman girebilirim. Bu arada ING adlı bankanın sloganını kullanmışsınız. :D

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
190
Discord
TuvalsizRessam#2861
Dediğin gibi 8 gb ramle nereye sınırsız slot. Maksimum 70 kişi alırsın sonrası tps düşmeye başlar. Şu sınırsız slot olayını kim söylüyor size ya. Eski usul market sistemi her ne kadar hoşuma gitse de biraz klişe onun dışında gelip bizzat inceleyeceğim sunucunuzu.

AlihanEfendi

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
1.940
Dediğin gibi 8 gb ramle nereye sınırsız slot. Maksimum 70 kişi alırsın sonrası tps düşmeye başlar. Şu sınırsız slot olayını kim söylüyor size ya. Eski usul market sistemi her ne kadar hoşuma gitse de biraz klişe onun dışında gelip bizzat inceleyeceğim sunucunuzu.
70 online oyunculu bir skyblock başarının göstergesidir , sunucu sahipleri sistemin yetmediği yerde yükselteceklerini iddia ediyor

AlihanEfendi

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
1.940
Güzel bir sunucuya benziyor beğendim. Umarım kapanmaz ve hep açık kalır skyblock oynayacağım zaman girebilirim. Bu arada ING adlı bankanın sloganını kullanmışsınız. :D
sunucu gercketen güzel başarılı buldum , sunucu sahipleriylede discordda görüştüm ilk 3 ay ödenmiş , destek gelir ve para kazanırsalar kapatmazlar gibi görünüypr

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
190
Discord
TuvalsizRessam#2861
70 online oyunculu bir skyblock başarının göstergesidir , sunucu sahipleri sistemin yetmediği yerde yükselteceklerini iddia ediyor
Bana göre online başarı göstermez. Ne kadar para harcadığını gösterir. TR'de durum bu. Ne kadar kaliteli yaptığının oyuncu için bir önemi yok. Ayrıca ben başarıya dair bir şey söylemedim. Lütfen okuyarak yorum yap.

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
455
Puanlar
1.790
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı çok güzel olmuş, sunucu görselleri hoşuma gitti. Onun dışında sistemler güzel ama yinede geliştirilmesi gereken sistemler var

Yukarı