• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Paylaşım Skyblock Server Spawn [Download] by Agane

Agane

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
17
Minecraft
Merhaba Mctr sakinleri, uzun zamandır Türk platformunda aktif olamadığım için, bir adet ücretsiz harita vermeye karar verdim, umarım ki
haritayı beğenirsiniz.
Eğer ki komisyon siparişi vermek istiyorsanız bana discord adresimden ulaşabilirsiniz
Discord: Agane#2228
Daha fazla indirilebilir içerik almak için twitter adresimi takip etmeyi unutmayın
Twitter: @atilladlcel
Unutmadan belirtmek gerekir ki, haritayı indirip sunucunuzda kullanmaya başladığınızda bu maddeleri kabul etmiş olursunuz.
Haritayı kullanırken benim adıma (-Agane) referans vermek zorundasınız. Örneğin bu harita -Agane tarafından yapılmıştır.
-Haritayı satamazsınız.
-Haritayı kendiniz yapmış gibi gösteremezsiniz.
-Haritayı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz fakat yine de satma ve kendi adınıza paylaşma hakkınız olmayacak
İndirme Link'ine aşşağıda verdiğim adresten ulaşabilirsiniz
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

skyblock4.png

Agane.png

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Mentör
Team Quality
En iyi cevaplar
50
Elmaslar
11.063
Minecraft

Skyblock sunucusu açmayı düşünen arkadaşlar için güzel bir Spawn haritasına benziyor. Şimdiden kullanan arkadaşlara hayırlı olsun ;) <3

Blitz

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
148
Tatlı Baya Hoş Olmuş.

Pazernus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Minecraft
Güzel hoş harita

Morwyian

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Minecraft
Öncelikle eline sağlık ancak küçük bir alan için fazla copy paste yaptığını düşünüyorum. Ücretsiz bir harita olduğundan dolayı böyle yapmış olabilirsin ama sadece biraz fazla göze çarpıyor. Ellerine sağlık :melek:
Agane.png

Yukarı Alt