Sol Reklam
Sağ Reklam

Play.LiteRise.net - Yeni Gelenlere Verimlilik 10 Kazma | Rütbe Sistemi | Klan Savaşları | Villa Sistemi | Kasa Sistemi| Gelişmiş Eventler | Parkur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Snowmea | LongHand

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Snowmea / {SC} / Plugin#2565

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
Azerbaycan, Bakü
Minecraft
Snowmea
Acemi İnsan Felan Sandın Bizi Galiba Biz Bu İşlerde Yeni Değiliz Yeniliklere Açık Değil Diyorsun Hiç Bir Sunucuda Olmayan Özellikler Var İyi İnsanları Kıskanmayı Kötülemeyi Bırakın Dostum Biz Bu işlere Yeni Girmedik Yenide Değiliz Server Şuan Faction Ama Yakında Büyük Sunucular Kategorisinde Büyük işlerle Karşınızda Olacağım İyi Forumlar

Benmi sizi kıskanıyorum ?,ah-ah daha forum üyesiyle nasıl konuşacağını bilmiyorsunuz.
Ben sizin sunucuyu kötülemedim Kötü ama geliştirile bilir dedim ve en sondada kendi şahsi fikrimi belirttim.

Büyük sunucular kategorisinde olmanız için eleştirilere açık olmalısınız,hatta eleştirileri baz alıp daha iyisini yapmaya gayret etmeli hatalarınızı kapatmalısınız.

Aslında sizin bana sağol demeniz gerekliydi ama siz sert bir tavır sergilediniz, buda hiç tatmin edici değil.

Görüşmek dileğiyle iyi forumlar.

Şahsen ben sizi büyük sunucular kategorisinde görmüyorum.
Büyük sunucular kategorisinde olmak için iyi bir yetkili kadroya sahip olmalısınız.
Ama sizin yetkililer başka sunucularda sizin sunucunun reklamını yapıyor.Doğruyu söylemek gerekirse Şaşırdım.

Son düzenleme:

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Benmi sizi kıskanıyorum ?,ah-ah daha forum üyesiyle nasıl konuşacağını bilmiyorsunuz.
Ben sizin sunucuyu kötülemedim Kötü ama geliştirile bilir dedim ve en sondada kendi şahsi fikrimi belirttim.

Büyük sunucular kategorisinde olmanız için eleştirilere açık olmalısınız,hatta eleştirileri baz alıp daha iyisini yapmaya gayret etmeli hatalarınızı kapatmalısınız.

Aslında sizin bana sağol demeniz gerekliydi ama siz sert bir tavır sergilediniz, buda hiç tatmin edici değil.

Görüşmek dileğiyle iyi forumlar.

Şahsen ben sizi büyük sunucular kategorisinde görmüyorum.
Büyük sunucular kategorisinde olmak için iyi bir yetkili kadroya sahip olmalısınız.
Ama sizin yetkililer başka sunucularda sizin sunucunun reklamını yapıyor.Doğruyu söylemek gerekirse Şaşırdım.
Hiç Bir Başka Sunucuda Reklam Yapılmasını Kabul Edemem Yetkili Birisini Asla Tespit Edilirse Gereken Cezai İşlem Yapılır

hpy9

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

hpy9#7221

Elmaslar
0
Puanlar
0
arkadaşlar amacım arkadaşı kötülemek değildi yanlış anlaşılma olmasın ama warpların 10'da 9'u yok market ve lapis var onlar da alıntı zaten az çok youtubede ki paketlere bakan insanlar anlarlar başarılar.

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
arkadaşlar amacım arkadaşı kötülemek değildi yanlış anlaşılma olmasın ama warpların 10'da 9'u yok market ve lapis var onlar da alıntı zaten az çok youtubede ki paketlere bakan insanlar anlarlar başarılar.
10 Da 9 yokmu Güldürme Sunucumuza Gelmediğin Çok Belli Lapis Ben 1 Gece Uğraşarak Yaptım Tüm Mapler Bize Ait Bir Market Alıntı Olabilir Ama Paketle Map Alakasız

hpy9

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

hpy9#7221

Elmaslar
0
Puanlar
0
10 Da 9 yokmu Güldürme Sunucumuza Gelmediğin Çok Belli Lapis Ben 1 Gece Uğraşarak Yaptım Tüm Mapler Bize Ait Bir Market Alıntı Olabilir Ama Paketle Map Alakasız
Bak güzel insan sunucunuza geldiğimde neredeyse 6-7 warp gördüm sadece 2 ya da 3'ü çalışıyordu bilmem anlatabildim mi? ayrıca o spawnın sana ait olmadığı kanıtlayabilirim.

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Bak güzel insan sunucunuza geldiğimde neredeyse 6-7 warp gördüm sadece 2 ya da 3'ü çalışıyordu bilmem anlatabildim mi? ayrıca o spawnın sana ait olmadığı kanıtlayabilirim.
Lütfen Kanıtlarsan Sevinirim

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
sunucuda bi çok şey yok warpın biri fazladanmı ne eklenmiş yeni en büyük mc sunucusu geliyor :Ss beklemede kalın

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
sunucuda bi çok şey yok warpın biri fazladanmı ne eklenmiş yeni en büyük mc sunucusu geliyor :Ss beklemede kalın
Oynamadan Kötülemeye Devam Edin Oynayan Bir Kitlemiz Var Şuan Faction +40 3 Gününden Böyle Başarı Güzel Tabi Bazı Faction Sunucularıda Kıskanacak Yan Hesaplar Açıp Kötüleyecek Normal Rekabeti Sevdiğim Doğrudur

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0

NovaNW

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

VeteranSquadron#4723

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
VeteranSquadron
Sunucunuzu cidden çok beğendim ve özellikle sistemleriniz ve maplerinizin size özel olması sunucuya ayrı bir hava katıyor umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Saolun Teşekkür Ederim :)

SquatNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

The Last Sakso Protector#2221

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Lammamspiess
Sunucunuzu cidden çok beğendim ve özellikle sistemleriniz ve maplerinizin size özel olması sunucuya ayrı bir hava katıyor umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Güzel bir sunucu olabilirde fakat bu yönetim ekibiyle sanmıyorum.
İlk önce yardım istemeniz 3 gün cevap atmamanız ve ayrıca ulaşmak istediğimde sert bir tepki ile karşılanmam.
Ayrı discord sunucusunda nokta koyarak konuştuğum için ailevi küfürler ve hakaretler yemem.
Ayrıca kendinizi üstün sanım üyelere hakaret etmeniz hoş değildi.
Daha nazik ve saygıyla karşılarsanız iyi olabilir.
Bu arada türk-kürt ayrımı yapmanız discord sunucusunda yanlış.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Sunucuya demin girdim girer girmez
Paketin hazır olduğunu anladım batihoostun klasik mesajıy Büyük yazan kişiler büyük severler, şimdi sana soruyorum sen büyük mü seviyosun

-Sunucu. Paketi yenilenmeli
-Sunucu mapleri yenilenmeli
-Sunucu prefixleri yenilenmeli
Paket çok ağır optimize yapılmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı