Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Skyblock İçin en uygun scoreboard plugini

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cemil37
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cemil37

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
112
Puanlar
13.850
Minecraft
Ceko37

Discord:

Ceko37#9713

Skyblock İçin en uygun scoreboard plugini

Önerim FeatherBoar fakat ilerde sorun yaşamak istemiyorsan ücretli al

Peki Ücretsiz Olarak Tavsiyeniz ?

Info Board diye bir plugin vardı sanırım. Bakmanı öneririm.

o plugin bende kurulu fakat ada leveli yazmyı bulamadım :/ {askyblock_island_level} yazıyorum buda olmuyor tabloya

{askyblock_island_level} olarak geliyor

O plugini indirdiğin sitede bu tür şeylerin yazması gerek. Biraz araştır elbet bulursun. :)

İnfoboard Reborn plugininin dosyasının içinde Variables.yml içerisinde yazması lazım bakarmısın bi.

Eğer Paran Varsa FeatherBoard Yoksa TitleManager. Hatta Sadece SkyBlock İçin Değil Tüm Sunucular İçin Geçerli TitleManagerle Sadece Scoreboard u Değil Birçok Şeyi Halledebilirsin. Tablist Giriş Çıkış İçin Titlelar. Duyurular...

Tek tavsiyem var oda "FeatherBoard" biraz pahalı fakat aldığına değiyor.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Featherboard'ı tavsiye etmiyorum. Featherboard sunucu belleğinden yiyor. TitleManager tavsiyem. 3 işlev görüyor. Hem tab, hem board hemde title/subtitle. Featherboard paralı olduğu için güzel gelebilir ama her zaman para kazanmaz. Şöyle diyim; Localhost sunucumda paket yapar iken featherboard kullanıyordum. Aşırı lag yapıyordu rami artırsamda ramdan yiyordu. TitleManagere geçtim. Şu an paketle beraber bi 400-500 mb arası yiyor.

FeatherBoard ın tam sürümünde az ram yiyor ama para vermen lazım, InfoBoardReborn biraz eski kalıyor, Önerim SpigotBoard şahsen çok az ram yiyor.

Bende Daha önce tittle manager kullanıyordum hala var tab list için ama scoreboard'da ada levelini göstermekte sorun yaşıyorum bir çok şey denedim olmadı[DOUBLEPOST=1517076705,1516703540][/DOUBLEPOST]Konu Kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı