Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Skript Paylaşımı SkyBlock Basit ve Gelişmiş ADAKIT Skripti

Skript Nasıl Olmuş?

• İyi Olmuş

Oylar: 26 81,3%
  • Kötü Olmuş

Oylar: 6 18,8%

• Oy Verenler
    32
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
WGJnGN.png

► Özellikler:

✔ Chat ve Title - Subtitle Destekli ✔

✔ Basit ve Diğerlerine Göre Gelişmiş ✔
✔ Düzenli Renk Ayarları ✔

► Gerekli Pluginler:

✔ TitleManager:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

5GWdGl.png

► "/adakit" Komutunu İlk Kez Yazdığınızda Size Almak İstediğinize Emin Misiniz Sorusuna Dair Mesaj Gelir Ve 1 Kere Alabileceğinize Dair Mesaj Gelir. 20 Saniye İçinde Komutu Tekrar Yazmazsanız Süre Sıfırlanır.◄
zJdAJ9.png

► 20 Saniye İçinde "/adakit" Komutunu Tekrar Yazdığınızda Sırayla - 2 saniye aralıkla - Envanterinize Eşyalar Gelmeye Başlar Ve Eşyalar Gelirken Mesaj Verir. İşlem Bitince Ada Kitinizi Aldığınıza Dair Mesaj Gelir. ◄

GyLYyV.png

► 1 Kere Ada Kitinizi Aldıktan Sonra Tekrar Almaya Çalışırsanız Hakkınız Dolduya Dair Mesaj Gelir. ◄
4G6gGJ.png

► "/adakitsifirla" Komutu İle Hakkınızı Sıfırlarsınız. Sadece OP Olanların Kullanabileceği Şekilde Yaptım. Siz Değiştirebilirsiniz. ◄

6y32y3.png

► OP Olmayanlar "/adakitsifirla" Komutunu Kullanırsa Yetkilerinin Olmadığına Dair Mesaj Gelir. ◄

JOPYOj.png

0GOqGo.png

► Kod:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

► Hastebin:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

► Hastebin Linki İçin VirusTotal:

►▶ İyi Günler, İyi Forumlar... ◀◄

Bence çok güzel bir skript olmuş.Başarılar.[DOUBLEPOST=1514133972,1514133832][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Büyük ihtimal sw açarsam kullanırım.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkürler. Bildiğiniz gibi adakit skriptleri heryerde ve hep aynı paylaşımlar. Ben ise bunu farklı bir yere taşımak istedim bu açıyla sizde kullanabilirsiniz.

Yenilikçi bir fikir ama sade sunucular pek tavsiye etmez: bol renk kullanılıyor.

Mesajlar karmakarışık ve TitleManagere gerek yok.
Gelişmiş deyipte send player title "" with subtitle "" kullanmaman çok saçma.

Yalnız sırf sunucuda lag yapmasın diye titlemanager kullandım. Title Subtitle kullansaydım sunucuda lag yapabilir az olsada :) Mesajlarda Karma Karışık Değil Ayrıca Önemli Kısımlar Renkli Yazıldı Ve Gayet Sade Mesajlar.

Sunucuda nasıl lag yapabilir açıklayabilir misin?

Skript zaten lag yapıyor sunucuda bir çok kişi kullansa bu komutu eminimki lag olur title subtitle eklesem. TitleManager gayet iyi iş çıkarıyor :) Ve ben hep onu kullanırım skriptlerimde.

Güzel Olmuş Bizim Adakit ile Değiştireceğim :)
Eline Sağlık,

Merhaba Hocam
Bunu kullandım hatası var
Bir kişi adakitini alınca
Herkesin hakkı doluyor
Acilen çözüp yenisini atarmısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı