Sol Reklam

İnceleme Skull & Bones - Ön İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

ss_b1ca858221356eec23aa7502c3bf71bc6271acca.1920x1080.jpg

Skull & Bones - Ön İnceleme
Ah! Nerede o eski korsancılık oyunları?

Video Oyun Geliştiricisi olan Ubisoft şirketinin bu aralar çok konuşulan oyunu olan Skull & Bones isimli bu oyun yıllardır ertelenmesi ile ünlü oldu. Oyunun hayranları nefeslerini tutmuş, oyunun çıkmasını bekliyorlar. Oyun hakkında bütün detaylar bu konumuz içerisinde bulunmaktadır. Konuyu okumaya devam ederek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

skull-and-bones-2018-rb.jpg

Skull & Bones İncelemesi
2017 yılının 3. çeyreğinde Ubisoft resmi Youtube kanalında yayınlanan sinematik tanıtım ile oyunun çıkacağı resmi olarak duyuruldu. 2018 yılının ortasında oyunun 2019 yılına ertelendiği açıklandı. Şu an oyunun hala çıkması bekleniyor. Bahsedeceğimiz bu oyunun genel içeriği korsancılık ve gemi savaşlarını konu almaktadır. Yakın zamanda çıkması beklenen bu oyunun çevrim içi ve çevrim dışı modları bulunmaktadır. Oyunumuzun zamanı korsancılığın en altın çağı ve gemiler en sağlam teçhizatlar ile donatılmıştır. Korsancılık gemisi olan bu oyunumuz zengilikleriyle ünlü olan Hint Okyanusu'ndan geçmektedir. Bu oyunun türü ise aksiyon kategorisinde bulunmaktadır. Konu aldığımız oyun 4K grafik desteği verecek.

image

Skull & Bones Tanıtım Videosu
Bu oyunun tanıtımı Youtube üzerinde büyük izlenme rekorları kırdı.
Oyunun tanıtım videosunu aşağıda olan videodan izleyebilirsiniz.

Skull & Bones Oynanış Videoları
Bu oyunun duyurulduğu günden yana oyun içinden 4K çözünürlüğünü destekleyen bir çok tanıtım videoları yayınlandı.

Skull & Bones Grafik Yorumum
Oyunun tanıtım videoları ve oyun oynanış videolarını izlediğimiz zaman oyunun grafikleri hakkında net bir yorum yapabiliyoruz. Bu oyunun tanıtımını izlerken gayet rahat bir şekilde oyunun Altın Çağı'nda geçtiğini anlayabiliyoruz. Oyunun grafikleri hakkında düşüncelerim olumlu gibi gözüküyor. Günümüzün oyunlarının grafikleri ile bu oyunun grafiklerini karşılaştırdığımız zaman bu oyunun grafikleri birazcık daha üstün gözüküyor. Oyunumuzda kendimize ait olan gemimizin teçhizatlarını oyun parası ile kendi istediğimiz teçhizatlara göre satın alabiliyoruz. Gemimizin içinde kendimize ait olan korsanlarımız bulunmaktadır. Adeta bu oyunun içinde diğer aktif oyuncuların gemileriyle savaşıyorsunuz. Sizin de düşündüğünüz gibi çevrim dışı oyunlarda bot adını verdiğimiz diğer botlarla oynuyorsunuz. Rakip gemilere daha rahat şekilde saldırabilmek için korsanlarınız ile birlikte deniz topu atabiliyorsunuz. Bu şekilde rakibinize hasar vermiş oluyorsunuz.

Skull-Bones-4K-Wallpaper-2.jpg

Skull & Bones Ön Sipariş
Amazon ve Game gibi platformlarda ön siparişi bulunan bu oyun 60 dolar fiyatında satılmaktadır. Şu an maalesef ülkemizde ön satış bulunmamaktadır. Sony gibi platformlar ülkemizde direkt fiyatları dolara göre ayarladığından bu oyun en az bazı platformlar içerisinde 348,50 TL aşağında olması beklenmiyor. Steam şirketinin resmi sitesinde, Steam platformu içerisinde oyunun pek yakında oyunun çıkacağı söyleniyor. Bazı bilgilere göre oyunun ilk Steam platformunda çıkması bekleniyor.

skull-and-bones-wallpaper_624001926.jpg

Skull & Bones Çıkış Tarihi
Yıllardır durmadan ertelenen bu oyun hakkında kesin olarak çıkış tarihi bilgisi veremiyoruz. Oyun geliştiricilerinden sızdırılan bilgilere oyun 2019 yılının sonunda çıkması muhtemel görülüyor. Başka bir sızdırılan bilgi ise oyunumuzun Google Wikepedia biyografisinde Microsoft, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında Mart 2020 yılında yayınlanacağı yazılmış. Bu yazılar Reddit platformu içerisinde ciddi derecede tartışmaya sebep oldu. Bu oyun Microsoft, Xbox One, Playstation 4 ve Steam gibi platformlarda yayınlanacak. Oyunun Google şirketinin ünlü projesi olan Google Stadia platformu içerisinde olup olmayacağı şu anlık bilinmiyor. Maalesef ki bu oyunun bütün platformlarda en az 250 liradan aşağı olmaması bekleniyor.

stadia.0.jpg

Skull & Bones Sistem Gereksinimleri
Grafikleri güzel olan bu oyunumuz orta derece bir bilgisayar sisteminin biraz üstünde bir sistem gereksinimi istiyor.

• Önerilen İşlemci : İntel Core i5-2500
  • Bellek Gereksinimi : 8 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7 x64, Windows 8
  • Windows 10 64-bit sistemleri oyun için uygun gözüküyor.
  • İdeal Ekran Kartı : GeForce GTX 960/Radeon R9 380
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 50 GB yer oyunumuz için ideal.

ss_a7e343637b6b977fa96e5938e2037f809e58dc2b.1920x1080.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Korsanlık mı, en sevdiğim :P

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Oyun piyasası sürekli gelişiyor çok sağlam oyunlar çıkıyor ama hala bu oyunları oynuyabileceğimiz bilgisayara sahip olamıyoruz

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Oyun piyasası sürekli gelişiyor çok sağlam oyunlar çıkıyor ama hala bu oyunları oynuyabileceğimiz bilgisayara sahip olamıyoruz

PUBG açan bir bilgisayar için 10.000-20.000 lira döküyoruz. Bu tür oyunlar bizi ileride çok zorlayacak gibi gözüküyor..

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

PUBG açan bir bilgisiyar için 10.000-20.000 lira döküyoruz. Bu tür oyunlar bizi ileride çok zorlayacak gibi gözüküyor..
4 yıl önce aldığım bilgisayarı şimdi satarsam kardayım 400 tl cidden bilgisayar alınamıyacak bir devirdeyiz ama oyunlar çok güzel gelişiyor bu Google Stadia gibi platformlar çok işimize yarıyacak

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

4 yıl önce aldığım bilgisayarı şimdi satarsam kardayım 400 tl cidden bilgisayar alınamıyacak bir devirdeyiz ama oyunlar çok güzel gelişiyor bu Google Stadia gibi platformlar çok işimize yarıyacak

Aynı şey benim için de geçerli 3-4 yıl önce aldığım laptop 2500 liradan 5000 liraya yükseldi. Benimkinin sitemi daha geliştirilmiş desek 2000 lira falan kaara giriyorum. Cidden bu bilgisayar satın alma piyasası iyice çöplüğe döndü. Bence bir an önce artık birilerinin bu işe el atması gerekiyor.

queTR

queTR

Discord:

queTR#3773

Elmaslar
73
Puanlar
8.970
Minecraft
queTR
Konu tasarımı çok güzel olup 3 Boyutlu Fotoğraflardan gözümü ayıramadım Çok güzel Konu Başarılar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Konu tasarımı çok güzel olup 3 Boyutlu Fotoğraflardan gözümü ayıramadım Çok güzel Konu Başarılar.

Konumu sonuna kadar okuduğun için çok teşekkür ederim. Konu düzenini elimden geldiğince güzel yapmaya çalışıyorum :)

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Gerçekten de çok başarılı bir oyun olmuş özelliklede gemiler büyük favorim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten de çok başarılı bir oyun olmuş özelliklede gemiler büyük favorim.

Öncelikle bu güzel yorumunuz için sizlere tekrardan çok teşekkür ederim. Ben de oyunun başarı konusu hakkında size katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı