Sol Reklam

Çözüldü Skriptteki Veriyi DeluxeMenus ve TitleManager'da gösterme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EfeTurkS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhaba. Konu başlığında da açıkladığım gibi, elimde bir kredi skripti var ve ben oyuncunun kredisini DeluxeMenus ile bir menüde yazdırmak ve TitleManager ile Scoreboard'a yazdırmak istiyorum. Skript konusunda acemi olduğum için ne yapmam gerektiği hakkında yardıma ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

EylexLive

Örümcek Hoşt!

Discord:

Umut Erarslan#8378

Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
UmutErarslan_
Merhaba,bu eklentilerin Skript için desteği yok diye biliyorum. Skript desteği olması muhtemel,yine de bir göz at. Ancak yoksa da Skript verilerini göstermenin bir yolu var.
PlaceHolderAPI ve Skript'in Ersatz addonunu kullanarak istediğin değişkenleri PlaceHolderAPI'ye kaydettirebilirsin.
Kod:
on placeholder request with prefix "sk":
    if identifier is "kredi":
        set the result to "%{kredi::%player%} otherwise 0%"
Öncelikle buraya tıklayarak Ersatz addonunu indir ve yukarıdaki skripti kur.
PlaceHolderAPI destekleyen her eklentide %sk_kredi% şeklinde oyuncunun kredisini çekebilirsin.
NOT: Kredi skriptindeki değişkeninde {kredi::%player%} şeklinde olması gerekiyor, öyle değilse kredi skriptindeki değişken ile değiştir o kısmı.

Son düzenleme:

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
PlaceholderAPI ve TitleManager'ın son sürümü yüklü ise skriptteki bir değişkeni gösterebilirsiniz.
Örneğin "{coin::%player%}" böyle bir değişkeniniz var skriptte. TitleManager'da "%skript_coin::{player}%" yazarsanız gözükecektir.

EfeTurkS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhaba,bu eklentilerin Skript için desteği yok diye biliyorum. Skript desteği olması muhtemel,yine de bir göz at. Ancak yoksa da Skript verilerini göstermenin bir yolu var.
PlaceHolderAPI ve Skript'in Ersatz addonunu kullanarak istediğin değişkenleri PlaceHolderAPI'ye kaydettirebilirsin.
Kod:
on placeholder request with prefix "sk":
    if identifier is "kredi":
        set the result to "%{kredi::%player%} otherwise 0%"
Öncelikle buraya tıklayarak Ersatz addonunu indir ve yukarıdaki skripti kur.
PlaceHolderAPI destekleyen her eklentide %sk_kredi% şeklinde oyuncunun kredisini çekebilirsin.
NOT: Kredi skriptindeki değişkeninde {kredi::%player%} şeklinde olması gerekiyor, öyle değilse kredi skriptindeki değişken ile değiştir o kısmı.
Merhaba, dediğiniz addon'u yükledim. PlaceholderAPI'nin zaten son sürümü yüklü.
Dediğiniz skripti yaptım fakat şu hatayı aldım:
1.png

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

PlaceholderAPI ve TitleManager'ın son sürümü yüklü ise skriptteki bir değişkeni gösterebilirsiniz.
Örneğin "{coin::%player%}" böyle bir değişkeniniz var skriptte. TitleManager'da "%skript_coin::{player}%" yazarsanız gözükecektir.
{kredi.%player%} olan değişkeni %skript_kredi.{player}% olarak yazdırmayı denedim TitleManager'da, işe yaramadı.

Reynixan

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Merhaba, dediğiniz addon'u yükledim. PlaceholderAPI'nin zaten son sürümü yüklü.
Dediğiniz skripti yaptım fakat şu hatayı aldım:
Eki Görüntüle 113095
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

{kredi.%player%} olan değişkeni %skript_kredi.{player}% olarak yazdırmayı denedim TitleManager'da, işe yaramadı.
Eğer skript expansionu yoksa "/papi ecloud download skript" komudunu kullanır mısınız? Ayrıca "." yerine "::" kullanmanızı tavsiye ederim: {kredi::%player%}

EfeTurkS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
0
Eğer skript expansionu yoksa "/papi ecloud download skript" komudunu kullanır mısınız? Ayrıca "." yerine "::" kullanmanızı tavsiye ederim: {kredi::%player%}
Expansionu yükledim oldu. Yardımınız için minnettarım. Gerekli düzenlemeleri yapacağım.

Reynixan

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı