• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü SKRİPTİMDEN GEREKSİZ KODLARI SİLEBİLİRMİSİNİZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yiğit_15226426

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Dropex2#3234

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Kod Bu Skylord Yardim ve Listeyi Silebilecekler Varmı Ben Denedim Fakat hata oluşuyo siz bi denerseniz
Uğraşanlara ve yapanlar a şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.568
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
Buyrun.

yiğit_15226426

Discord:

Dropex2#3234

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
bişey sorucam bunu skylord - skyking - skymaster - skylegend - skynbnw olarak yapabilirmisiniz yani sadece skylord olmasın bide mesela skylord ol yazabilmesi için yetkileri hepsinin farklı olsun skyking ol - skylegend ol gibi

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.568
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
...\ASkyblock\challanges.yml dosyasından kendine göre ayarla.

İstediğin skript:

Kod:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
Buyrun.

yiğit_15226426

Discord:

Dropex2#3234

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı