Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Skript Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Arkadaşlar kendimce bir seviye skripti yaparken bir değerin daha çok olmasına rağmen başka yerde daha çok değil olarak görülüyor.
Anlatamadım ama anlayan arkadaşlar yardım edebilirse çok mutlu olurum. (hata 17. satırda)

Kod:
on death:
    if attacker and victim is a player:
        set {klan::seviye::oyunculvf.%attacker%.%victim%} to {klan::seviye:oyuncu.%attacker%.seviye} - {klan::seviye:omgyuncu.%victim%.seviye}
        replace all "-" with "" in {klan::seviye::oyunculvf.%attacker%.%victim%}
        if {klan::seviye::oyunculvf.%attacker%.%victim%} is 0:
            add 5 to {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.lvlpuan}
            remove 2 from {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.lvlpuan}
            show actionbar from "&3Seviye Sistemi &8➤ &c%victim%'i öldürdüğnüz için &a+5 &eseviye p. kazandınız!" to attacker
            show actionbar from "&3Seviye Sistemi &8➤ &c%attacker% &etarafından öldürüldüğünüz için &c-2 &eseviye p. kaybettiniz." to victim
        else:
            set {klan::seviye::lvlekle.%attacker%} to 5 * {klan::seviye::oyunculvf%attacker%.%victim%}
            add {klan::seviye::lvlekle.%attacker%} to {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.lvlpuan}
            set {klan::seviye::lvlçıkar.%victim%} to 2 * {klan::seviye::oyunculvf%attacker%.%victim%}
            remove {klan::seviye::lvlçıkar.%victim%} from {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.lvlpuan}
            show actionbar from "&3Seviye Sistemi &8➤ &c%victim%'i(...) öldüğünüz için &a+%{klan::seviye::lvlekle.%attacker%}% &eseviye p. kazandınız!" to attacker
            show actionbar from "&3Seviye Sistemi &8➤ &c%attacker% &etarafından öldürüldüğünüz için &c-%{klan::seviye::lvlçıkar.%victim%}% &eseviye p. kaybettiniz." to victim
        if {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.lvlpuan} is more than or equal to {klan::seviye::oyuncu.%attacker%.gereklipuan}: ( HATA BURDA )
            SeviyeAtladı(attacker)

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Handi skript eklentilerini kullanıyorsunuz? ( Tuske, SKRayfall vb.)

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
SKQuery, skrayfall, skellet, tuske, wildskript

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
skript logunu atar mısınız ne hatası veriyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı