• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Skript Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xsyasarxs2

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
3.785
Merhabalar ben spawner skripti kullanarak demir elmas gibi itemlerin spawnerini yapabildim. Şimdi ise yapmak istediğim şey örneğin demir spawnerdan çıkan demirin isminin &eDemir &fKülçesi şeklinde envantere gelmesi yardımcı olabilir misiniz?

ImBugger

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
21
Puanlar
0
Selam dostum sana bu konuda yardımcı olucak skripter arkadaşlar gönderiyorum .
@osmanfurkan - @SydeFQ

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
603
Puanlar
11.945

Queenie

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın…
Elmaslar
41
Puanlar
6.635
Yer
Ev
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!
Telefondan yazdım yanlışsa kusura bakma

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Skript hatalı. Nereye demir bırakacağı belli değil. Ayrıca while sadece sunucu tek seferliktir yani Skript devre dışı kaldığında yada sunucuya reload atıldığında çalışmayacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı