Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Skript Yapıcam Fikir Lazım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

T3OM2N

Skripter
Elmaslar
22
Puanlar
0
Yer
Alanya/Antalya
7vMbza.png

Öncelikle Merhaba MC-TR Ailesi,Bugün Sizden Yardım İstiyeceğim.Skript Yazmak İstiyorum Fakat Aklıma Gelenlerin Hepsi Yapılmış Değiştirip Yapsamda Biryerden Çıkıyor,Sizden İsteceğim Şey Nasıl Bir Skript Yazabilirim?​
_____________________________________________________________________________________
1. Skript Sizin Fikriniz Olmalı
Skript Herhangi Bir Yerde Kullanılmamalı Fikir Size Ait Olmalı,​
2. Skript Kısa Ve Öz Anlatın
Evet Skript'i Yok Bu Şöyle Şunun Gibi Şeyler İstemiyorum.Öncelikle Skript'i Bir Metin Belgesi Açarak Oraya Yazın Eğer Kısa Ve Öz Olduğunu Hissediyorsanız Yorum Olarak Gönderin Veya Kimsenin Görmesini İstemiyorsanız Skype Adresimden Ulaşabilirsiniz.
3. Skript Biraz GUI Desteği Gerektirsin:
Evet Arkadaşlar 3.Başlığı Gördüğünüz Gibi GUI Şekilde Yapbilirsem Daha Güzel Olabilir.Fakat Seçim Sizin Yapıcaklarımı Rep Vererek Belirteceğim. :)
4. Konuyu Kirletmeyin:
Arkadaşlar Konuda Saygısızlık,Hakaret,Argo Kelimeler Kullanmayın.Herkes Kendi Düşüncesidir.
Bu Düşünceye Saygı Duymak Zorundasınız.​

Skype Adresim: live:tkanbolat
Web Sitesi: www.SpreyMC.Com(Yenileniyor...)
SpreyTim'e Katılmak İstiyorsanız:
https://docs.google.com/forms/d/1lS3ExtNrlQcIf3rg_XBDDOyNIjaygFiUj0rIcr9JZ5E/
İyi Forumlar

DeadGuard

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
48
Puanlar
0

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Merhaba Dostum Özelden Mesaj AT Belki Konuşup Anlaşabilirz Bir Konu Hakkında :))

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Öyle bir şey yapılır ise Açlık Oyunları gibi bir şey olur. Yani sıradışı olmaz diye düşünüyorum.

Benim önerim; bir dünya olacak. O dünya da 6 ada olacak. 6 adanın 3'ü dost kalan 3'ü düşman. Her adada farklı materyaller olacak ve dost takım birbirlerindeki materyallere ihtiyaç duyacak. Bu yüzden de adaları birleştirecekler. Tam hazır olacak iken ortada olan hazine sandığı olacak örneğin içerisinde elmas zırh seti olacak ve oyuncular ona yetişmeye çalışacak.

İlk yetişen zırhı giyince 6 oyuncu bir arenaya gidecek. 3'e 3'e mücadele verecekler. Sona kalan ödülü alacak :)

Benim fikrim bu. Ancak yapılabilir mi yapılamaz mı bilemem ama kolay gelsin.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
eşya spawneri yap gui destekli ve hologramlı olsun bugu olmasın

T3OM2N

Skripter
Elmaslar
22
Puanlar
0
Yer
Alanya/Antalya

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya

DeadGuard

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
48
Puanlar
0
Öyle bir şey yapılır ise Açlık Oyunları gibi bir şey olur. Yani sıradışı olmaz diye düşünüyorum.

Benim önerim; bir dünya olacak. O dünya da 6 ada olacak. 6 adanın 3'ü dost kalan 3'ü düşman. Her adada farklı materyaller olacak ve dost takım birbirlerindeki materyallere ihtiyaç duyacak. Bu yüzden de adaları birleştirecekler. Tam hazır olacak iken ortada olan hazine sandığı olacak örneğin içerisinde elmas zırh seti olacak ve oyuncular ona yetişmeye çalışacak.

İlk yetişen zırhı giyince 6 oyuncu bir arenaya gidecek. 3'e 3'e mücadele verecekler. Sona kalan ödülü alacak :)

Benim fikrim bu. Ancak yapılabilir mi yapılamaz mı bilemem ama kolay gelsin.
Öyle bir şey yapılır ise SkyWars gibi bir şey olur. Yani sıradışı olmaz diye düşünüyorum -_-

mastarichy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
1-buyu bozma: oyuncu senin sectiyin bi iteme sağ tıklayınca üzerindeki bütün kotu etkiler kaybolsun(sadece kotu etkiler)
2-simya:/simyayap yazarak bi bencere açılsın ve moblardan dusurdugmuz itemleri birleştirerek bir simya oluşturalım ve /simyakoy yazarak oluşturduğumuz simyayı oraya koyalım ornek simya: simya takildiginda oyuncuya can çalma,her vuruş da yakma,fazladan hasar,kritik vuruş şansı,ve bunların antileri etkiler çoğaltılabilir
Eyer bunlardan1 ini yaparsan babada atmayı unutma şimdiden tskler

arfrdtrtry

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Galaktik Şeyler Yap, 10 Diamond Değilde Titanyum Falan Uzay Çağı Gibi Skyblocktada Kullanılır. Mesela 10 Titanyuma 1 Maden Yeri Yapılsın Demir = Aliminyum Olsun Aliminyumda Bölgeni Yapsın, Böyle Sonra Uzay Gemileri Gibi Savaştırılsın UZay Gemisi Yapılsın Yani Böle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı