[SKRİPT PROGRAMI]

Hqes

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Merhaba dostlarım.
C# ile bi skript programı tasarlayıp veritabanına bağlamak istiyorum böylelikle isteyen kullanıcılar bulut sistem gibi veritabanına kaydedebilecek ve işin güzel tarafı ise şu isterseniz halka açık olacak yani programa sahip olan kişi sizin çalışmalarınızı görebilecek ama bazı dostlardan yardım almam gerekiyor c# bilen ve skript konusunda bilgili kişi ayrı ayrı olabilir çorbada herkesin tuzu olsun istiyorum skript editör aslında yapacağımız şey ama güzel yani veritabanına kaydedecek inşallah reklam olarak algılanmaz çünkü bi firmam Yok ve kimseye bağlı değilim. Teşekkür ederim şimdiden okuyuculara ve cevap yazanlara

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Puanlar
2.490
Discord
Deniz Aldeniz#5275
Minecraft
DenizAldeniz
Merhabalar efendim,c++ yardımı istiyorsunuz,fakat konuyu yanlış yere açmışsınız.Doğru yere açarsanız daha hızlı yardım edebilirler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Hqes

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Merhabalar efendim,c++ yardımı istiyorsunuz,fakat konuyu yanlış yere açmışsınız.Doğru yere açarsanız daha hızlı yardım edebilirler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Ya yok bilerek buraya açtım aslında çünkü ordakiler bu konuyla ilgilenmiyor hem dikkat çeker mi hem de istenir mi o yüzden bilemedim alacak kişi olmadıkça satmanın ne anlamı vardır dimi ( satmak dedim ama ücretsiz )

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Puanlar
2.490
Discord
Deniz Aldeniz#5275
Minecraft
DenizAldeniz
Ya yok bilerek buraya açtım aslında çünkü ordakiler bu konuyla ilgilenmiyor hem dikkat çeker mi hem de istenir mi o yüzden bilemedim alacak kişi olmadıkça satmanın ne anlamı vardır dimi ( satmak dedim ama ücretsiz )
Pekala efendim sizin tercihinizdir,karışamam :)

MoreReal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
76
Puanlar
1.290
Discord
Obliviate#9718
Minecraft
Mr_Obliviate
Skript'in nasıl çalıştığını anlatabilirim biraz #C bilgim var. Uzun zamandır böyle bir program arıyordum güzel olabilir.
Discord: ObliBlocks #5466

Hqes

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Skript'in nasıl çalıştığını anlatabilirim biraz #C bilgim var. Uzun zamandır böyle bir program arıyordum güzel olabilir.
Discord: ObliBlocks #5466
zaten skript nedir biliyorum

Yukarı