Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Skript plugini hata veriyor ve ardından sunucu kapanıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Joka
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Joka

numb.
Elmaslar
599
Puanlar
15.445

Discord:

smojka

Merhaba arkadaşlar, şu anlarda birkaç skript deniyorum. Ama nedense -/sk reload çektiğim zaman skript "plugini" hata veriyor ve sunucu çöküyor.
İlk çektiğimde hata vermiyor. 1 daha çektiğimde hata veriyor.
Skript dışında kullandıklarım : SharpSk, SkQuery, SkRayFall, Vixio, HolographicDisplay
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Hatada crash hatası verip uygun sürüm kullanmanızı diyor ve şuanda kullandığınız sürümün kodları hata vermiş sunucu sürümünü söyler misiniz?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
burdan kendine uygun olanı sec

Garip doğrusu benimde sunucum 1.8x 2.1.2 sürümünü kullanıyorum çalışıyor :D

İşin garibi @Dagon 'un bana attığı skript çalıştı ve çökmedi ama nedense hangi sürümü kullanırsam kullanayım /sk reload kullandığımda timed out hatasıyla beraber atıyor.
@IrfanDmn Belki sen anlarsın dimi?

büyük skriptler kullanıyorsanız skript reload yazdığında sunucu çöker diye biliyorum sunuccuyu açıp kapatmayı deneyin olmaz ise skript azaltın. büyük skriptleri silin küçük skriptler bişey yapmaz.

129 satırlık skriptiniz küçük skript ise neden mesaj atma gereği duydunuz ? yani küçük skript ise yazma gereğinizde olduğunu sanmıyorum büyük skript demek istediğim bana göre 150 yi geçen skriptler büyüktür.

Sanırsam anlamada sıkıntı çekiyorsunuz? 129 satırlık skript var ve timed out veriyor.

sorun skriptinizde ozaman skript pluginin de değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı