Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript - Java Hocası Arıyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
Öncelikle herkese merhaba. Bir kademe skript yazmayı biliyorum. Fakat skripti tamamen öğrenmek için birşeyler yapmam gerektiğinin farkındayım. Biryerde duymuştum; Ücret karşılığı Skript veya JAVA hocaları var diye. Eğer aranızda Skript veya JAVA hocalığı veya bilip yardım etmek isteyen varsa bana Skype'den ulaşabilir mi? Skype: baranlivev1

- Konuyu sanırım yanlış yere açtım fakat en doğru olabilecek yerlere açmaya çalıştım. 1-2 yere aynı konuyu açtım. Eğer bir sıkıntı varsa lütfen ceza vermeyin, bana nereye taşıcağımı söylerseniz sevinirim Yetkili Bey :)

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
hocam özele gelirsen bi link verebilirim o arkadaşlar çok iyi bilir zıkripti

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
Skript 'i bilgini hocalarla geliştiremezsin. Eğer Skript bilgini genişletmek istiyorsan zor Skriptler yapmaya çalış. Ve yeni "add-on"lar kullanmaya çalış. Veya da profesyonel Skriptler 'i indirip neyin ne işe yaradığını öğrenip sende onla ilgili bir şeyler yap. Ama hoca, öğretici gibi şeyler sadece para ve zaman kaybı olur. Emin ol iyi Skript yazan kimse birinden ders almamıştır. Herkes kendi çabalayarak öğreniyor. Yine de sen bilirsin. Hoca ile öğrenirim diyorsan başarılar sana.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
Skript 'i bilgini hocalarla geliştiremezsin. Eğer Skript bilgini genişletmek istiyorsan zor Skriptler yapmaya çalış. Ve yeni "add-on"lar kullanmaya çalış. Veya da profesyonel Skriptler 'i indirip neyin ne işe yaradığını öğrenip sende onla ilgili bir şeyler yap. Ama hoca, öğretici gibi şeyler sadece para ve zaman kaybı olur. Emin ol iyi Skript yazan kimse birinden ders almamıştır. Herkes kendi çabalayarak öğreniyor. Yine de sen bilirsin. Hoca ile öğrenirim diyorsan başarılar sana.
Görüşün için teşeklürler. Şuana kadar kimseden yardım almadan belirli bir noktaya geldim fakat bundan sonrası yavaş ilerliyo. Ders videoları izlesek desek YT'de adam akıllı ders videoları atan yok. Atan kişide Max3 bölümü var. Bir hoca bulup beni şuanki konumumdan dahada ileri taşımasını istiyorum. Benimde görüşürüm budur. İyi günler

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
53
Puanlar
0

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Eğerki, ingilizce seviyen iyise bu site'den java öğrenebilirsin. codecademy.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Hocam neden kursa gitmek yerine burada kıvranıyorsun ?

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Bana göre java veya skript bir hocadan ders alarak geliştirilen bir şey değildir. Kendine sürekli biraz daha zor projeler hazırla. Tabiki başarısız olucaksın ama hatalarından ders çıkarman gerekiyor. Bir engele geldiğin zaman google dostundur. Ben kendime javayı 6 yıl önce böyle öğrettim, bazen hala aynısını yaparak ilerliyorum :)

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
Bana göre java veya skript bir hocadan ders alarak geliştirilen bir şey değildir. Kendine sürekli biraz daha zor projeler hazırla. Tabiki başarısız olucaksın ama hatalarından ders çıkarman gerekiyor. Bir engele geldiğin zaman google dostundur. Ben kendime javayı 6 yıl önce böyle öğrettim, bazen hala aynısını yaparak ilerliyorum :)
Haklısınız teşekkür ederim. Bayadrı aradım bulamadım. Bende yabancı videoları izleyerek birşeyler yapmaya başladım saolun :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı