Sol Reklam

Bulundu Skript İstek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Arkadaşlar serverde oyuncuların eşyalarını satabileceği ve başkalarının sattığı eşyaları alabileceği bir menü slripti istiyorum plugin önermeyin lütfen

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Genellikle dediğin şey ücretli oluyor, ama istersen @FuryRS 'nin yaptığı SonOsmanlı paketindeki ChestCommandsları alıp yapabilirsin.

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Genellikle dediğin şey ücretli oluyor, ama istersen @FuryRS 'nin yaptığı SonOsmanlı paketindeki ChestCommandsları alıp yapabilirsin.
demek istediğimi anladınız değilmi ah yazınca menü çıkıyo orda eşyalarını satabiliyorsun veya başkalarının eşyasını alabiliyorsun[DOUBLEPOST=1518945966,1518945906][/DOUBLEPOST]
demek istediğimi anladınız değilmi ah yazınca menü çıkıyo orda eşyalarını satabiliyorsun veya başkalarının eşyasını alabiliyorsun

U

Unknownloce

Ziyaretçi
demek istediğimi anladınız değilmi ah yazınca menü çıkıyo orda eşyalarını satabiliyorsun veya başkalarının eşyasını alabiliyorsun
Yalnız AH demediniz. Auction House'de ücretli bir plugindir.

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yalnız AH demediniz. Auction House'de ücretli bir plugindir.
plugin bende var aternosa atamıyorum nasıl atacağımı biliyormusunuz veya başka türlü nasıl yapabilirim[DOUBLEPOST=1518946311,1518946139][/DOUBLEPOST]yardım lazım[DOUBLEPOST=1518946693][/DOUBLEPOST]aternosta crazyauctions adlı pluginle yapılabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı