• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu Skript İstek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Arkadaşlar serverde oyuncuların eşyalarını satabileceği ve başkalarının sattığı eşyaları alabileceği bir menü slripti istiyorum plugin önermeyin lütfen

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Genellikle dediğin şey ücretli oluyor, ama istersen @FuryRS 'nin yaptığı SonOsmanlı paketindeki ChestCommandsları alıp yapabilirsin.

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
demek istediğimi anladınız değilmi ah yazınca menü çıkıyo orda eşyalarını satabiliyorsun veya başkalarının eşyasını alabiliyorsun[DOUBLEPOST=1518945966,1518945906][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
demek istediğimi anladınız değilmi ah yazınca menü çıkıyo orda eşyalarını satabiliyorsun veya başkalarının eşyasını alabiliyorsun

U

Unknownloce

Ziyaretçi

Sizer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
plugin bende var aternosa atamıyorum nasıl atacağımı biliyormusunuz veya başka türlü nasıl yapabilirim[DOUBLEPOST=1518946311,1518946139][/DOUBLEPOST]yardım lazım[DOUBLEPOST=1518946693][/DOUBLEPOST]aternosta crazyauctions adlı pluginle yapılabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı