Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Skript GUI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Öncelikle cümleten Selamun Aleyküm.
Skriptte guideki eşyaların farklı oyuncularda farklı görünmesini nasıl sağlayabilirim. Örnek veriyorum skywars ta bir kiti seçtiğimizde farklı gözüktüğü gibi. Mesela yetkisi olan oyuncunun yani VIP lerin menüyü açtıklarında tüm kitleri alabilmesi gibi yetkileri nasıl veririm guiye. O eşyaların isimlerini, hangi eşya olacaklarını, açıklamalarını falan nasıl değiştiririm. Mesela herhangi bir yetki tanıdım o eşyaya. O

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR
Aleyküm selam, if kullanarak yapabilirsin
Kod:
if player has permission "vip.menu":
    make gui slot 5 of player with stone
else:
    make gui slot 5 of player with stick

kalpazankizan321

Elmaslar
26
Puanlar
900
Konuyu açarken internetimin yavaşlığından sayfayı yenilemiştim sondaki yazdığım gözükmemiş "Mesela herhangi bir yetki tanıdım o eşyaya. İstediğim yetki yoksa onu seçemesinler vesaire vesaire" yani viplerin seçebileceği eşyayı oyuncuların seçememesini nasıl sağlarım peki?

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR
Konuyu açarken internetimin yavaşlığından sayfayı yenilemiştim sondaki yazdığım gözükmemiş "Mesela herhangi bir yetki tanıdım o eşyaya. İstediğim yetki yoksa onu seçemesinler vesaire vesaire" yani viplerin seçebileceği eşyayı oyuncuların seçememesini nasıl sağlarım peki?
yine aynı şekilde if ile kontrol edip eğer vip değilse buna tıklayamazsın yazdırırsın

kalpazankizan321

Elmaslar
26
Puanlar
900
Anladım çok teşekkürler. Konuyu başka bir şey eklemek, öğretmek isteyenler için çözüldü olarak işaretlemiyorum. Gün sonunda işaretlerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı