Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Skript de broadcast çalışmıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Orco
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orco

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
62
Puanlar
4.170

Discord:

orcununal#5644

Merhaba 2 sunucum var 1ini deneme için açtım
Skript Yazmayı biliyorum örneğin kodumuz şu olsun:
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!
Sunucuma girip /deneme Yazdıgımda oraya broadcast Yazdıgım ıcın An internal error diyor yani broadcast ı kabul etmiyor
broadcasti kabul etmeyınce bende send "deneme basarili" to all players I denedim bu sefer hata vermiyor ama mesajda çıkmıyor
sadece send " " to player ve message çalışıyor Lütfen yardım

Perm ekleyin bide renklendirin

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Bu Plugin Paketinden Kaynaklı Diye Biliyorum Onu Değiştir Olmazsa Skype harunbaba41 ekle Ordan Konuşalım

Kod:

Skript.Jar ini güncellermisin SkUnity SkyRfall gibi pl leride indir yanında oyle dene.

Kodun yedeğini alıp Skript dosyasını sil oyle dene olmazsa skript sürümünü güncelle

Eğer 'An internal error occurred while attempting to perform this command' hatası alıyorsan,
Önceki Skript .jar ve klasörünü silin.
Skript sürümünü 2.1.2 olarak kullanın, skript sürümü için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı