Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Bilgisi İyi Olan Kişiler Baksın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
63
Puanlar
13.675
Minecraft
RigerCrows
Arkadaşlar Adım Alp Şuan Ufak Çaplı Bir Survival Sunucum Var Tatile Gitmeden Önce Online Sayımız 45 60 Civari Rahatça Gidiyordu Şuan SkyBlock Sunucu Planım Var Survival Servermin Yanına Birde SkyBlock Ekliycem Fakat Skript Bilgim Yok O Yüzden Yardım Edecek Birini Arıyorum Düzenli İhanet Etmiycek İşini Baştan Sağma Yapmıycak Birisi Varsa Bana Ulaşabilirse Çok Makbüle Geçer...

Fikir Çok Fakat Yapamıyorum O Yüzden Çalışıcak Birini Arıyorum...

Adı:
Soyadı:
Yaşı:
Skript Bilgisi:
Örnek Skriptler:
Bu Kısımları Doldurup Yorum Yaparsanız Sevinirim..

İletişim:
Gmail: [email protected]

G

Garp

Ziyaretçi
Hocam bakarlarmı bilmyiroum ama @Joka , @R3tro güvenebilirsiniz.

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
63
Puanlar
13.675
Minecraft
RigerCrows
G

Garp

Ziyaretçi
@Joka Bey İle Görüşüyorum Fakat Tek Skripter İle Olucak İş Değil Yani Mesela 2 Kişi Aynı Anda Farklı Skript Yapsa Ne Güzel + Okadar Seri Gelişme Kaydederiz..
Haklisiniz ama skripter'in de bir kazancı olmalı. (Tabi zor skript istiyorsanız)

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
63
Puanlar
13.675
Minecraft
RigerCrows
Hocam bakarlarmı bilmyiroum ama @Joka , @R3tro güvenebilirsiniz.
@Joka Bey İle Görüşüyorum Fakat Tek Skripter İle Olucak İş Değil Yani Mesela 2 Kişi Aynı Anda Farklı Skript Yapsa Ne Güzel + Okadar Seri Gelişme Kaydederiz..
Haklisiniz ama skripter'in de bir kazancı olmalı. (Tabi zor skript istiyorsanız)
Elbette Hocam Kimsenin Hakkını Yemiyorum Çok Şükür Eğer Öyle Bir Durum Söz Konusu Olursa Bize de Hakkını Ödemek Düşer Sorun Yok Zaten Yaptırmak İstediğim Skript'ler Çok Zor Şeyler Değil Aksine Basit Ve Eğlenceli Şeyler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı