• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Skripciller buraya baksin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SonCesurlar

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
30
Puanlar
0
Öncelikle s.a ben sunucuma su skripti arıyorum oyuncu oynarken atıyorum 1 saat oynadı sohbet yerinden sadece kendine gelecek şekilde şunun yazmasını istiyorum Yaklaşık 1 saattir oyundasin az ara ver tabiki de şu sıkıntı olur galiba oyuncu giriş yaptı çıktı aynı süreden devam ederse o sıkıntı kafamdaki fikir bu

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi

Discord:

UsainSrht#4957

Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

SonCesurlar

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
30
Puanlar
0

Irfan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Irfan#2591

Elmaslar
92
Puanlar
6.460
Yer
Offenburg
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hocam bu sadece bir kere yapıp bırakabilir bende bir deneyim öyle yapıyorsa ben düzeltip bakayım.[DOUBLEPOST=1519455960,1519455831][/DOUBLEPOST]@pola1401 abi ben bakıyım belki plugini yazabilirim plugin genellikle daha hızlıdır skripte göre.[DOUBLEPOST=1519456303][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Pardon while 'yi görmemişim :/

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi

Discord:

UsainSrht#4957

Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı