• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü SK YARDIM PLS

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

7 şer günlük hediyevip kodlarım vipzero plugınıne baglı olarak.
vipi verıyor ama vip kagıdı yok olmuyor bu vip kagıdının yok olması lazım.
Bide hediye vipi açtıgında baska vip kagıdı kullanırsa olmuyor.bunun cozumu varmı eger yoksa sıkıntı değil teşekkürler.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr
Elmaslar
954
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
Dostum komutla verdiğin itemdeki isimlerle eventlerdeki isimler aynı değil. Renk kodlarını vip isimlerine uygulamamışsın eventlerde.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hacim simdi renk ve yazilimlarini tam yaptım vip verirken sikinti yok vipi veriyor ama kagit yok olmuyor

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1520187937,1520185733][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1520192458][/DOUBLEPOST]yardım eden yokmu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı