Sol Reklam

Tanıtım Sizler İçin Seçtiğim En İyi 5 Mod!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Eki Görüntüle 76135

Minecraft - Sizler İçin Seçtiğim En İyi 5 Mod
Bu modlara bayılacaksınız!
Canının çok sıkıldığını fark edebiliyorum. O yüzden bu konuya tıkladın. Hiç merak etme. Tek oyunculu modda senin için eğlenceli modlar seçtim. Bu modlarla oynarken canın hiç sıkılmayacak. Tek başına oynamanın keyfini çıkaracaksın. Sana söylediğim modları indirmeden önce Forge'u indirmen gerekiyor. Sana her şeyin nasıl kurulduğunu anlatacağım merak etme. Eğer Forge'u sonradan indirirsen modlarda sıkıntı olabilir. Forge'un sürümlerine ulaşmak istiyorsan bağlantısına tıklaman gerekecek. İstediğin sürümü indirebilirsin, ama modlarla aynı sürümde olmak zorundadır. Önerim 1.13 gibi sürümleri yüklemenizdir.

76126

FORGE SÜRÜMÜ

İstediğiniz Forge sürümünü seçin. ikonuna tıklayın ve indirmeye başlasın. Yaklaşık 8 MB'lık bir dosya yükleyecektir. Seçtiğiniz sürüme göre değişir.

(!) Seçtiğiniz sürüme önceden girmeniz gerekir. Eğer girmediyseniz girin, sonra Forge'u yükleyin.

FORGE YÜKLEYİCİ

Dosya konumunu seçtikten sonra Install client tuşuna basın. Her şeyi tamamladığınızdan emin olduktan sonra OK tuşuna basın. Yüklenene kadar bekleyin.

MODS KLASÖRÜ

Eğer mods klasörü .minecraft dosyasının içinde yoksa oluşturun. Bundan sonra işlem bitecektir. İndirdiğiniz modları artık bu klasöre yükleyeceksiniz. Aktif olacaktır. Artık şu modları tanıtmaya başlasak iyi olacak.

Eki Görüntüle 76131

Mobilya Modu
Mobilya modu oturma odanızı, banyonuzu, mutfağınızı, yatak odanızı ve bahçenizi süslemekte yardım ediyor. Minecraft'ın yıllardır bu özellikten uzak olduğunu hepimiz biliyoruz ve gerçekten bu can sıkıcı bir şey. İşte bu mod sayesinde evimizi dekor edebiliyoruz, noel ve partilerde bahçemizi süsleyebiliyoruz. Bu mod sayesinde Minecraft'a 80'den fazla eşya ekliyor. Bu modu indirerek evinizi hiç sahip olamadığı görünüme kavuşturun! Modun ana sayfasına gitmek için , yapımcısının kanalına ulaşmak için ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

1.12.2 Sürümü

1.11.2 Sürümü

1.8.9 Sürümü

Eki Görüntüle 76132

Sırt Çantası Modu
Sırt çantası modunu hepiniz tahmin etmişsinizdir. Bu sırt çantasını envanteriniz dolduğunda kullanabilirsiniz. Kullanımı şık ve kolaydır. Sırt çantanızı yere koyun. Shift tuşuna basılı tutun ve çantanızı kırın. Kırılınca çanta sırtınıza gelecektir. Sırt çantanızı B tuşu ile açarsınız. İsterseniz B tuşunu değiştirebilirsiniz. Bu mod Minecraft'a 10'dan fazla çanta ekliyor. Ayrıca çanta macera çantası olduğundan dolayı geniş ve kullanışlıdır.

1.7.10 Sürümü

Eki Görüntüle 76134

Timber Modu
Bu mod ağacın kökünden kolayca tüm odunları almanızı sağlar. Bu eklenti oyunu daha gerçekçi kılar. Ağacı kökünden değil de biraz üstünden keserseniz sadece kestiğiniz yerin üstündeki odunlar aşağı düşer. Ayrıca ağacın boyutlarına göre de kesilme sayısı değişir. Baltanız da ağacın boyutuna göre hasar alır. Şunu da demeyi unutmayayım, ağacı kırdığınızda sadece odunlar düşecek diye bir şey yok. Fidanlar ve elmalarda düşebilir. O fidanları ekip büyütebilirsiniz.

1.12.2 Sürümü

1.10.2 Sürümü

1.8.9 Sürümü

Eki Görüntüle 76143

Optifine Modu
Bu modu listemize koymak zorundaydık. Zaten diğer modların yanında olmazsa olmaz bir moddur. Minecraft'ın yüksek ayarlarını biraz kısar ve FPS'i (kare hızı) arttırır. Böylece oyunculara rahat oyun oynamasını sağlar. Bazı animasyonları kapatarak alacağınız FPS'i arttırabilirsiniz. PvP'de kullanacağınız en iyi mod diyebilirim. Ayrıca bunu Forge ile yüklemeniz zorunlu değildir. Eğer sadece bu modu yüklemek istiyorsanız uygun sürümünü yükleyip üstüne tıklamanız yeterli olacaktır. "Ben diğer modlarla yapmak istiyorum." diyorsanız da mods klasörünün içine atmanız yeterli olacaktır.

Tüm sürümlere ulaşmak için bağlantısına tıklayınız.

Eki Görüntüle 76150

Not Enough Items Modu
Bu mod gerçekten de bu listede olmayı hak ediyor. Çünkü birçok alanda bize yardım ediyor. Bir eşyayı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz. O modun yapımcısının sitesine girmenize falan hiç gerek yok. Gerçekten hayat kurtaracak nitelikte bir mod. Eğer bir mod paketi yapıyorsanız bu modu kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Yani, indirmesenizde kullanmak zorunda olduğunuz bir moddur.

Tüm sürümlere ulaşmak için bağlantısına tıklayınız.

...

Sizler için özenle seçtiğim, gerekli/eğlenceli olan bu 5 modu verdiğim linklerden indirebilirsiniz. Konumuzu da burada bitirelim. Yorumlarınızı bekliyorum!

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Hoş bir konu olması modların tatlılığıyla şenlenmiş!

S

sooply

Ziyaretçi

Aur_Leafa

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

YOK

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
arne_TCO
Gayet Düzenli Ve Güzel Konu.Ayrıca Moddan Anlamayanlar İçin Güzel.Keşke Mods Klasörünü Verseyidn Ama Böylede Güzel :) Teşekkürler.

S

sooply

Ziyaretçi

Aur_Leafa

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

YOK

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
arne_TCO
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu liste arasında ''Timber'' modunun Survival sunucular için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Kalemine sağlık!

S

sooply

Ziyaretçi

Bu liste arasında ''Timber'' modunun Survival sunucular için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Kalemine sağlık!

Survival sunucular için değil, tek oyunculu mod için topladım bunları. Ama yine de teşekkür ederim.

EMİREDD

NDGAMER TECHNOLOGY

Discord:

EMIRREDD#2673

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
EMİRREDD
uğraştığın için teşşekürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı