Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Sizler İçin Seçtiğim 5 Minecraft Modu

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.189
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Minecraft-Türkiye.png

Tree Chopper
Eklentinin amacı bir ağacın en altından kırdığımızda hepsi gerçek hayattaki gibi kırılması. Fakat sadece bu ile değil daha güzelleride var. Örnek siz hiç bir hasar görmemiş bir tahta balta ile kırdığınızda tahta balta direk kırılır. Çünkü tahta çok zayıf bir madde olduğu için böyle bir küçük ayrıntı yapmış. Örnek hiç bir hasar görmemiş bir Elmas Balta en altından kırdığımızda bir ağacı orta canı kalır. Çünkü çok sert bir madde ve yapı olduğu için. Bunu ben eski modlu sunucum olan Teraphicea Craft'ta kullandım. Çok iyi bir mod. Tavsiye ederim.

http://www.*/wp-content/uploads/2017/02/Tree-Chopper-Mod.jpg

Morph
Bir hayvana dönüşmek hiç istedinizmi? Peki hangi hayvan? yoruma yazmayı unutmayın! Her neyse bu modun amacı ise öldürdüğümüz bir hayvanın ruhuna ve bedeninine sahip oluyoruz! Mesala ben bir kurt olmak isterdim. Böyle bir şey mevcut fakat o kurtu öldürmem lazım! Onu buldum ve onu öldürdüm. Ve ruhu ve bedeni bende. İstediğim gibi dönüşebilirim veya Normal halime dönüşebilirim. Eklenti daha çok Hangi Hayvan Benim? gibi youtube eğlence videoları çekiliyor. Bu modu tavsiye ederim. Burak Oyunda'nın Game Of Mods Serisinde görmüştüm. Çok güzel bir mod.

maxresdefault.jpg

LuckyBox
Arkadaşınla bir iddia girdin diyelim örnek;
Minecraft Elmas Hesap Oynayacağımız oyun ise LuckyBox yani Şanslı Kutu modu. Bu mod çok güzel. Gerçekten çok güzel. Çünkü koca bir haritada hem zamana karşı yarışıyorsun hemde şansını görüp o şans kutularını açıyorsun. Bu modu eğer canınız sıkılırsa arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

http://www.*/wp-content/uploads/2017/01/Lucky-Block-Mod.jpg

Simple Diving Gear
Minecraft'a Aquatic Update'i geldikten sonra bu modu kurdum. Ve oynuyorum. Hemde arkadaşım ile beraber. Çok eğleniyorum. Çünkü denizin altlarına doğru ilerliyoruz. Ve çok gerçekmiş gibi ilerliyoruz. Dalgıç Giysilerimiz ile en derinlere gittik sanki bir dedektif gibi denizin en altlarını inceliyoruz. Ama şöyle bir şey var. Dalgıç Giysisini giydiğimizde bize Zaman Yavaşlığı ve Madenci Yorgunluğu efekti vermekte.

http://www.*/wp-content/uploads/2018/06/Simple-Diving-Gear-Mod.jpg

Clay Soldiers
Bir önceki konum yani Faction Sunucularda Olması Gereken 3 Plugin adlı konumdaki Boks Maçları yani Köylü Dövüşleri eklentisini tanıtmıştım. Buda onun gibi. Clay Askerleri karşıdaki Askerler ile savaşmakta. Yani Köylü Dövüşleri gibi Mavi ve Kırmızı takım bir birleri ile savaşmakta. Ve arkadaşınızla gerçekten keyifli bir savaş açabilirsiniz ben. Bu modu test ettim ve çok eğlenceliydi. Ben kırmızı oldum arkadaşım Doğukan hile yapmazsa olmaz ama yine kaybetti. :D Ata binen Clay'lerde bulunmakta.

clay-soldiers-mod.jpg

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Clay soildersi İlk kez duydum hemen deniyeceğim. Güzel konu tostum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten bu listede olan bütün modları ilk defa duydum. Hepsi dikkatimi çekti. Bir ara indirip bu modlar üzerinde takılacağım :D​

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean

Gerçekten bu listede olan bütün modları ilk defa duydum. Hepsi dikkatimi çekti. Bir ara indirip bu modlar üzerinde takılacağım :D​
Hayvan seçip o hayvanın gözünden görüyoruz vb vs. Gerçekten bu Mod konusu anılarımı depreştirdi. Modu konu içerisinde çok hoş ve güzel tanıtmışsınız. Sırada olan Mod tanıtımı için sabırsızlanıyorum.
Bu sana bir yerden tanıdık geliyor mu yiğit.Post kasmak için saçma sapan mesajlar yazmayı bırak istersen ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı