Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizler de düşmeyin | Bilgilendirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Emir bey adamlar o kadar suç işledi sayalım, bunları yapmak zorunda mısın? Kendini bu konuyla çok fazla düşürdün...
Sesli güldüm yorumlarına , ss leri atıyorum hemen :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kendisi de şu anda iznim olmadan ona yaptığım eski tasarımı kullanıyor , bu kadar mı düştün sen yahu :D

fghfgh.JPG

Bu hırsızın , karaktersizin forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Hiçbir şekilde kullanmasına iznim olmadığı tasarımları kullanıyor , ve Sen bana yaptın diyor.
30.11.2018 tarihinde ise tartıştığımızda "Kullanıyor muyum" diyor , ne kadar çabuk değiştin ?

rgtg.JPG
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ne gerek vardı şimdi (otorol, kayıt vs.) gibi komutları yapmaya. Bot kodlama işine yeni başlayan bir kişi/geliştirici gerekli komutları google veya harici sitelerden bulabiliyor. Kısaca şöyle belirteyim gereksiz ve para israfı. Bu zamanlarda %5 javascript bilgisi olan bile bot yapabiliyor veya hazır komutlarla yapabiliyor. Bana göre bu konunun açılması bile saçma. Unutmadan belirteyim "EmirTR" yukarıda yazdıklarım bu kişi dışındadır. Kısaca genel olarak konuştum. Aranızda geçen olay beni ilgilendirmez. Fotoğraflardanda görüldüğü gibi arkadaş para yatırmadan komutları alıp ortadan kaybolmak istemiş sanırım. '':/''
Konunun açılmasını saçma bulmuyorum , kullanıcı ben haricinde 3 kişinin daha canını yakmış insanlar bilgilensin de uğraşmasın bunun gibilerle diye düşündüm.Ortadan kaybolmak mıdır bilemem ancak şunu biliyorum ki 2 haftamız boşa gitti...

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    12,8 KB · Görünt.: 196
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    27,6 KB · Görünt.: 193
Son düzenleme:

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Merhabalar sayın okurlar , ben Meriç.
Bu gün sizlere başımdan geçen ve sizlerin de başına gelmemesi için bir bilgilendirme konusu yapacağım.
07.12.2018 Tarihi saat 16:30 sularında "EmirTR " isimli bir şahıs bana "Discord Bot" konusunda sorular sordu.
(Kendisi eskiden tanıdığım ve sevdiğim bir kişi idi)
"Sende yardım otorol, sayaç, giriş çıkış falan var mı " şeklinde bir soru yöneltti ve kendisine olumlu bir cevap ile geri döndüm.
Ancak veremeyeceğimi belirttim ardından birkaç mesaj ile ısrar etti.Ben ise "Eğer çok lazım ise sana özel bir bot kodlayabiliriz. " şeklinde cevabımı ilettim.
Ne karşılık falan der iken biz ücret konusunda fiyatımızı kararlaştırdık , ücreti 25TL olarak belirledik.Benden 6 koca özellik istedi ancak bunlardan birisi olan kayıt sistemini yapamayacağımızı bilmiyorduk.Biz botumuzu kodlamaya başladık ve bu süre zarfında EmirTR ile iletişimimiz devam etti.Bana her seferinde "Bu gün perşembe , bu gün cuma" şeklinde rahatsız edici tarihler söylüyor ve sanırım işi aceleye getirtmek istiyordu.Neyse biz bunun botunu ertesi gün kodlamaya başladık.Ardından bize fiyatı 22Tl ye kadar indirtti.Sonra birine sipariş verip dolandırıldığından bizden de parayı vermeden önce kodları almasını istediğinden bahsetti ben de aşağıdaki ss de görüldüğü gibi cevabımı iletti.

Bu arada dediğim gibi kendisi eski dostumdu neden güvenmediği hala muamma , neyse güven problemini de ortadan kaldıktıktan sonra biz botun kodlamasına geçtik yaklaşık 2 haftalık bir süreçten sonra Dün yani ödeme günü geldi botumuz teslime hazır.Yapamadığımız bir özelliğimiz var ve bundan para almayacağız fiyattan düşeceğiz.
Emir'e bunun yapılamayacağını java script'de kullanıcıdan veri alamayacağımız belirttik.Istediği de şudur:
"Kullanıcı kayıt olunca ismi ve yaşı değişecek , destek de ise ne konuşuluyor ise onu bir .txt dosyasına kayıt ettirecek"
Bunun yapılıyamayacağını söyledikten sonra botu almıyorum'a getirdi konuyu.Şimdi bana "Ne para gözsün" diyeceksiniz ancak benim derdim para değil kaybettiğim 2 haftam.Ardından aramızda konuşmalar geçti ve ss ler aşağıda.

Ardından özelden forumlarda seni paylaşacağım milleti de yorma şeklinde bir yazı yazdım ve...

Hayatımın ilk rüşvetini de aldım haydi Bismillah.
Benlik olan konu bu kadar şimdi ise arkadaşlarıma yaptıklarını göstermek istiyorum.
Eki Görüntüle 106322

Birincisi bu , şimdi 2. terbiyesizliğine gelelim.
Çok sevip saydığım bir abimin discorduna gelip kendisini ekibine davet etmiş ve gelmeyince "Egolu , Havalı" gibi kırıcı itamlar ile kendisini rencide etmiştir.Yetmemiş "1. Derece ailevi küfür ( anne ) Kullanmıştır.Gerekli tüm ss lerim mevcuttur ancak edilen abimin iznini almadığımdan paylaşmıyorum.

Bu arada son olarak benim ile ortaklık yapmak isteyen bu kullanıcıya yeteneklerini sorduğumda "Çok güzel küfür ederim" Diyip kendini yerlere sermiştir.
Eki Görüntüle 106325

Amacım sizleri biraz bilgilendirip bunun ve bunlar gibiler için bu kadar emek vermemenizdir.Kolay gelsin iyi forumlar.

[ Lütfen forumda satış yasak şeklinde yazılar yazmayalım , hiçbir şekilde forumdan müşteri toplamıyorum. Gerekli özel mesajlarımı yetkililer kontrol edebilir ]
EmirTR isimli şahısın tek işi satıcıları oyalamaktır. Kimsenin hizmet vermesini önermem.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Yöneticilerin bu gibi kisileri yaptırım yapması gerek bundan 2 ay önce DC sunucum da ana bacı söven bir arkadaşı aramızda durması hata bugün bana söven kişi yarin sizin ananıza bacınıza küfür eder @Cremranyec78 Lütfen kullanıcı forumdan uzaklaştırılsın. yaptırım yapmanızı bekliyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı