Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizce Ne Açmalıyız ? ! Yorumunuzu Eksik Tutmayın

Sizce Ne Açmalıyız ?

• OPSkyblock

Oylar: 7 41,2%
  • OpFaction

Oylar: 1 5,9%
  • Survival

Oylar: 3 17,6%
  • PvP

Oylar: 3 17,6%
  • Faction

Oylar: 1 5,9%
  • SkyBlock

Oylar: 2 11,8%

• Oy Verenler
    17
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Demmy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Faction - SkyBlock - Survival - PvP - OPSkyblock - OPFaction - Sizlerin Görüşleri ile hareket etmekteyim sizce ne açmalıyım yukarıda anketimiz var

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Faction - SkyBlock - Survival - PvP - OPSkyblock - OPFaction - Sizlerin Görüşleri ile hareket etmekteyim sizce ne açmalıyım yukarıda anketimiz var
Beraber pvp açalım?

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
OPSkyBlock en iyisi.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Avatar/Bending türk sunucu az bence avatar/bending açın

daywe

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

.eoxyn

Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Merhaba @Demmy bundan 2 ay önce kendi sunucu mu açtım sadece 25 lira ile , açtığım oyun opskyblock'tu
Bu devirde klasık skyblock tutturmak veya klasık bir oyun tutturmak oldukça zor olsa gerek.
Eger amacın para ise sana OpFaction yada OpSkyBlock öneririm. biraz kendımden ele alıcam
Dediğim gibi 25 tl ile başladım şuanda sunucum +50 de geziyor bazenleri +100 olabiliyor burda benım amacım.
Başarıyı elde etmen başarının anlamı benim için farklıdır başarının anlamı: doğru yerde doğru karar almaktır.
Umarım doğru karar alırsın başarılar dilerim.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
OPSKY Açın indirimli paket sağlayam .

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
Dostum Factions açmak daha mantıklı çünki Skyblock da başka kişiler tekrar emek vermezler oynadıkları başka sunucuları vardır

daywe

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

.eoxyn

Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya

Demmy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Merhaba @Demmy bundan 2 ay önce kendi sunucu mu açtım sadece 25 lira ile , açtığım oyun opskyblock'tu
Bu devirde klasık skyblock tutturmak veya klasık bir oyun tutturmak oldukça zor olsa gerek.
Eger amacın para ise sana OpFaction yada OpSkyBlock öneririm. biraz kendımden ele alıcam
Dediğim gibi 25 tl ile başladım şuanda sunucum +50 de geziyor bazenleri +100 olabiliyor burda benım amacım.
Başarıyı elde etmen başarının anlamı benim için farklıdır başarının anlamı: doğru yerde doğru karar almaktır.
Umarım doğru karar alırsın başarılar dilerim.
Bu Güzel Yorumun İçin Çok Teşekkür Ederim Ya Bütün Gün Oturup Araştırıcam Eğerki OPSkyblock Açar isem yeni sistemler nelerdir falan hep araştıracağım vede şuanda sıkıntım paket zaten güncel bir halde paket bulamıyorum hepsi loglu hatalı bir pl paketinede para vermek mantıksız gibime geliyor

daywe

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

.eoxyn

Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Bu Güzel Yorumun İçin Çok Teşekkür Ederim Ya Bütün Gün Oturup Araştırıcam Eğerki OPSkyblock Açar isem yeni sistemler nelerdir falan hep araştıracağım vede şuanda sıkıntım paket zaten güncel bir halde paket bulamıyorum hepsi loglu hatalı bir pl paketinede para vermek mantıksız gibime geliyor
Eğer bu işte başarılı olmak istiyorsanız biraz keseyi açacaksınız alıntı harita ile bir yere varılamaz sizi 1 ay idare eder sonrası yok. bilmiyorum belki başka arkadaşların görüşleri farklıdır bu konuda. ücretsiz bir paket için @FuryRS nin yaptığı skyblock paketine göz atmanı tavsiye ediyorum ücretsiz bir şekilde düzenlersin eminim FuryRS size yardımcı olacaktır.

Demmy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Eğer bu işte başarılı olmak istiyorsanız biraz keseyi açacaksınız alıntı harita ile bir yere varılamaz sizi 1 ay idare eder sonrası yok. bilmiyorum belki başka arkadaşların görüşleri farklıdır bu konuda. ücretsiz bir paket için @FuryRS nin yaptığı skyblock paketine göz atmanı tavsiye ediyorum ücretsiz bir şekilde düzenlersin eminim FuryRS size yardımcı olacaktır.
Sanırım sonosmanlı paketini diyorsunuz ? bir deniyebilirim aslında başarılı bir paket

Demmy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Ama Hataları çok log kısmına girdinmi sunucu açılmıyor resmen düzelt düzelt olmuyorda :D bana bu konuda yardım edicek birisini arıyorum

daywe

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

.eoxyn

Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Ama Hataları çok log kısmına girdinmi sunucu açılmıyor resmen düzelt düzelt olmuyorda :D bana bu konuda yardım edicek birisini arıyorum
Dediğim gibi keseyi açmanız gerekecek yada kendiniz uğraşmalısınız.

G

Garp

Ziyaretçi
Ben oyumu her zaman SkyBlok'tan yana kullanırım. <3​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı