Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizce insanlar yardımı neden yanlış anlıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Evet arkadaşlar bazı insanlar yardım edenleri neden kötü bilir ?

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Evet arkadaşlar bazı insanlar yardım edenleri neden kötü bilir ?
Toplumsal ego çok kritik bir olay. Toplumun büyük bir çoğunluğu yardım edeni || açıkça doğruları söyleyeni pek sevmez. Yardım edildiği zaman dışarıdan kendisinin bu işi bilmediğini zannetiklerini düşünür. Açıkça doğruyu söyleyen kesimse sahte iltifatlarda bulunmadıkları için sevilmez. Ancak ikisi içinde ince bir çizgi vardır. Ben dosdoğruyum açıkça söylerim diye patavatsızlık yapmaya kalkarsan bir gün öyle bir yerde haddini bildirirler ki bütün hayatın alt üst olur. Yardım edicem ayağına üstünlük taslamaya kalkarsan bir gün çok hard bir şekilde rezil olur utanırsın kendinden.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Toplumsal ego çok kritik bir olay. Toplumun büyük bir çoğunluğu yardım edeni || açıkça doğruları söyleyeni pek sevmez. Yardım edildiği zaman dışarıdan kendisinin bu işi bilmediğini zannetiklerini düşünür. Açıkça doğruyu söyleyen kesimse sahte iltifatlarda bulunmadıkları için sevilmez. Ancak ikisi içinde ince bir çizgi vardır. Ben dosdoğruyum açıkça söylerim diye patavatsızlık yapmaya kalkarsan bir gün öyle bir yerde haddini bildirirler ki bütün hayatın alt üst olur. Yardım edicem ayağına üstünlük taslamaya kalkarsan bir gün çok hard bir şekilde rezil olur utanırsın kendinden.
Haklısın dışı iyi içi şeytanlık kaynayan insanlar kendine yardım edenleri küçümsemeleri insana üzüyor.

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Haklısın dışı iyi içi şeytanlık kaynayan insanlar kendine yardım edenleri küçümsemeleri insana üzüyor.
İnsana asıl koyan daha doğrusu bir süre koyan şey dışarıdan "ezik" olarak görülmen. O da bir süre sonra geçiyor :D :D

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
İnsana asıl koyan daha doğrusu bir süre koyan şey dışarıdan "ezik" olarak görülmen. O da bir süre sonra geçiyor :D :D
Valla insana gerçekten koyan ezik muamelesi görmesi ama ezik olmakta insana bir şey katmıyor bırak ezik olalım :D

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Valla insana gerçekten koyan ezik muamelesi görmesi ama ezik olmakta insana bir şey katmıyor bırak ezik olalım :D
Uzun zaman önce bıraktım kral zaten :D :D

metehan12321

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
41
Puanlar
13.625
Son düzenleme:

metehan12321

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
41
Puanlar
13.625
Bence bunu sorgulamak benim haddime değil ama yine de bir şeyler söylemem gerekirse:
Sanıyorum insanların kritik noktaları oluyor ve bu noktalar konusunda kendini aciz hissetmek istemiyorlar.
Edit: Toplumun "Kötü" kalıbına aldığı insanları bu anlatımımdan ayırdım. Bence bu bahsettiğim insanlar özünde iyi ama hayatın onları sürüklediği yer bakımından böyle davranıyordur.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Kısaca yetiştiği ortamdan dolayı diyelim.

E

Efe X

Ziyaretçi
Ego sebebiyle tabi ki, ve bu çok kötü bir şey...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı