Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizce Anime Çizgi Film Midir?

• Konuyu başlatan Duygulandım
  • Başlangıç Tarihi
  • 933

Anime çizgi film midir?

• Evet, çizgi filmdir.

Oylar: 5 50,0%
  • Hayır, çizgi film değildir.

Oylar: 4 40,0%
  • Anime çocuklar içindir.

Oylar: 1 10,0%

• Oy Verenler
    10
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu tartışmayı çok gördüm. Anime çizgi film ya da çizgi film değil diye çok fazla tartışmalar oluyor. Sizce çizgi film mi? Mantıken anime çizilerek yapıldığı için çizgi film olarak adlandırılabilir. Ben anime çok severim ve bence anime çizgi filmdir. Ama her çizgi film çocuklara yönelik değildir. Bu animeler de çocuklara yönelik olmayan çizgi film sınıfına girer. Rick And Morty de bir çizgi film ve çocuklara yönelik değil. Demek istediğim bence anime çocuklara yönelik olmayan çizgi filmlerdir.

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
Katılıyorum Duygu. Foruma hoş geldin! İlk konun hayırlı olsun güzelim. <3 ☕

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Türkiyede çizgi film anlayışı genellikle cartoon network ve disney channel olduğundan bana göre anime çizgi film değildir.

violet.png

D

Duygulandım

Ziyaretçi
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Türkiyede çizgi film anlayışı genellikle cartoon network ve disney channel olduğundan bana göre anime çizgi film değildir.

Çok haklısın ama ben genel olarak düşündüm. Sonuçta animeler çizilerek yapılıyor. Çizilerek yapılan her şey çizgi film değil midir? +18 bile olsa.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Çok haklısın ama ben genel olarak düşündüm. Sonuçta animeler çizilerek yapılıyor. Çizilerek yapılan her şey çizgi film değil midir? +18 bile olsa.
Konu içeriği değil nasıl baktığın. Şimdi genel algıya göre animeler çizgi film değildir. Türkiyede çizgi film denince akla gumball max rick and morty gelir ancak olaya ecchi girdiğinde hiçbir çizgi film de (televizyonda yayınlanan ve genel kitlenin çizgi film dediği) +18 yoktur. Bu yüzden anime çizgi film değildir.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Konu içeriği değil nasıl baktığın. Şimdi genel algıya göre animeler çizgi film değildir. Türkiyede çizgi film denince akla gumball max rick and morty gelir ancak olaya ecchi girdiğinde hiçbir çizgi film de (televizyonda yayınlanan ve genel kitlenin çizgi film dediği) +18 yoktur. Bu yüzden anime çizgi film değildir.
Çok güzel açıklamışsın gerçekten. Çok mantıklı dediklerin fakat ben hala kendi düşüncemi savunuyorum. Ama seni de haklı bulmadım değil.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Çok güzel açıklamışsın gerçekten. Çok mantıklı dediklerin fakat ben hala kendi düşüncemi savunuyorum. Ama seni de haklı bulmadım değil.
Teknik olarak hayla bir çizgi film senin dediklerin de doğru ancak bu çizgi film anlayışına bağlı. Ülkeden ülkeye değiştiği için bu anlayış net bir şey söylemek zor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bana göre Anime, BTS grubu kadar tehlikeli bir şeydir. Ayrıca bence çizgi film değildir...

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
"Anime, Japon çizim sanatıyla çizilmiş japon çizgi filmi, kendine özgü çizim tekniklerinden oluşur. Anime kelimesi İngilizcedeki animation kelimesinin kısaltılmış halidir. Animeler, genelde mangaların televizyona ya da sinemaya uyarlanmasıdır. OAV veya OVA denilen video, DVD, BR şeklinde de piyasaya sürülebilirler."

J

JoeMine

Ziyaretçi

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
D

Duygulandım

Ziyaretçi

Bana göre Anime, BTS grubu kadar tehlikeli bir şeydir. Ayrıca bence çizgi film değildir...
Üzüldüm ühüğ. Şaka bir yana ben normal diziler de izliyorum ama nadiren de olsa anime de izliyorum. Animeyi anime olduğu için değil de çizgi film olduğu için izliyorum. Nasıl Karlar Ülkesi, Coco, Yukarı Bak, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin gibi çizgi filmleri açıyorsam internetten anime de aynı şey olarak geliyor bana. Öyle yani teşekkür ederim. BTS grubu dinlemiyorum şahsen K-POP sevmiyorum ama Kore gruplarını işini iyi yapan sanatçılar olarak görüyorum. Sıkıntı BTS grubu için ölen (bazı) fanlar. Ben şahsen böyle düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı