Sol Reklam
Sağ Reklam

Siteniz hangi Hosting firmasını kullanıyor ?Hosting Tavsiyelerinizi Alalım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

berkayatay

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
13
Puanlar
6.270
Merhabalar arkadaşlar, simple machine üzerinden bir forum sitesi yapmak istiyorum hukuk konularla alakalı. Hosting almayı düşünüyorum ama her kafadan bi ses çıkıyo gerçekten de. Verilerin güzel muhafaza edebilecek bir host arayışındayım. Fiyat olarak çok ucuza kaçmam önemli olan güvenilirliği ve sorun olduğunda muhatap bulabilmek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

NOT: Forumdalarda araştırdığım kadarıyla sitenin hızlı çalışması için yerli hostingler önerilmiş.. Yerli önerilerinizi de bekliyorum. Herkese iyi günler. Creativitesi yüksek enerjisi bol bi gününüz olsun :)

halilov

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
3.760
Yer
Ankara
Hocam tr lokasyon olunca daha hızlı oluyor tabi saliseler bile önemli. Bende bu fikirden yola çıkarak türkiye lokasyon güzel hostinge taşımıştım hem kurumsal hem şahsi sitelerimi. Gece 3 te bile gerçek muhataplar bulabildiğim hızlı geri dönüşleriyle sağıma soluma sıksık önerdiğim bir firma haline geldiler. Tavsiye olunur, güzel dilerklerin için de ayrıca teşekkürler size de iyi günler

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Şahsen ben kullandığım frimadan çok memenunum kendisi bu forumda yok ama ( Özel Host) Tavsiyemdir.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
B

BayramCoskun

Ziyaretçi
Ben Kendi Kullandığım host tan çok memnunum sabaha kadar aktifler genelde her zaman ilgileniyorlar xtroyhost diye bir yer

Crenw.Net

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
81
Puanlar
4.030
Merhabalar, web hosting konusunda sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Sitelerinizin hızlı çalışması için sunucularımızda cpanel'e ek olarak litespeed, cloudlinux gibi eklentileri kullanmaktayız. Ayrıca konu içerisinde belirtmiş olduğunuz verilerin güzel muhafaza edilmesi konusunda tüm barındırdığımız hostingler düzenli olarak farklı sunuculara yedeklenmektedir. Hizmetimizden memnun kalmamanız durumunda hosting paketlerimiz için ilk 3 gün kesintisiz iade seçeneğimiz mevcuttur.

AlestaSurvival

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
8.750

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
T

Tema

Ziyaretçi
Şahsi sitemde keyubu kullanıyorum.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
MC-TR de hosting değiller fakat MUVHOST.COM önerimdir, destek talebi açtığınız zaman 2 dakika içerisinde ilgileniyorlar ve cPanel'e verdikleri özellikler de gerçekten güzel. Fiyatlandırma dolar olarak olsa da cidden ucuz.

1621494889916.png

Anlayanlara özel PHP Server Status

X

xxAlac

Ziyaretçi

sammet

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
885
deneyim odaklı konuşacak olursak önerebileceğim iki firma güzel hosting ve turhosttur. Halenbu ikisiyle de çalışıyorum. İkiye bölünme olmasın tek bi yerle çalışıyım diyosan da güzel hostingi tavsiyeederim

ErenKrblt

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

xMargue#3505

Elmaslar
9
Puanlar
135
Minecraft
xMargue
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı