Sol Reklam

Sitede Gecikme!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
Herkese merhaba arkadaşlar. 3-4 ay önce internette gezerken site çökertme başlıklı bir konu görmüştüm. Ve denemek istedim. CMD yolu ile ping -t gibi komutlar ile yaptım. Daha sonra siteye girmeye çalıştım ve girdi. Boş ver dedim. Bir hafta kadar sonra siteye girememeye başladım. Girsem bile çok fazla ping vardı. Şuanda hala aynı. Yeni aklıma geldi siteyi çökertmeye çalıştığım. Arkadaşlar sizce bunu nasıl düzeltebilirim ?

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Herkese merhaba arkadaşlar. 3-4 ay önce internette gezerken site çökertme başlıklı bir konu görmüştüm. Ve denemek istedim. CMD yolu ile ping -t gibi komutlar ile yaptım. Daha sonra siteye girmeye çalıştım ve girdi. Boş ver dedim. Bir hafta kadar sonra siteye girememeye başladım. Girsem bile çok fazla ping vardı. Şuanda hala aynı. Yeni aklıma geldi siteyi çökertmeye çalıştığım. Arkadaşlar sizce bunu nasıl düzeltebilirim ?
Sen CMD^yi kapattığın sırada işleminde sona ermesi lazım.

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
Bilemiyorum site sadece bende donuyor başka kimsede o sorun olmuyor. Bende anlamadım.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Sen CMD^yi kapattığın sırada işleminde sona ermesi lazım.
Bilemiyorum site sadece bende donuyor başka kimsede o sorun olmuyor. Bende anlamadım.
İlginç, Demekki sorun sende XD Modeme bir reset at derim. Belki düzelir..

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
Bir çok kez denedim ama olmuyor bütün sitelere giriyor o siteye girmiyor.

OguzhaNPW

Duanla mı doğdum ki bedduanla öleyim zalim!
Elmaslar
12
Puanlar
6.330
Yer
Manisa
Eğer sitede koruma yani SSL var ise bişi diyemem, atmamalıydınız. Eğer ssl yok ise "İnternet Sağlayıcın nedir ? Portlarda veya frekanslar da bir şey olabilir. CMD'yi kapattıktan sonra görev yöneticisinden de açıksa bul ve kapat. Eğer sorun değişmesse ip adresini değiştir. O da olmassa internet sağlayıcının müşteri hizmetleri ile konuşmalısın."

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Ping -t komutu kendi ip'n üzerinde msni ve pingini düşürmek için gereksiz işlemleri sonlandırır. Herhangi bir ip üzerinde işe yaramaz.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Bulunduysa konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı