Site Bozuk

Konsol.Artz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Discord
Konsol.Artz#5992
Minecraft
ByKonsol
arkadaşlar sitem aktif fakat php sürümündemi yada temadanmı bilmem sitede bir hata var kayık gözüküyor site nasıl çözebilirim admin panelinde cpanelede girebiliyorum

EmreSHN

Gidenlere söyle, gelenler fena...
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
117
Elmaslar
1.335
Steam
Emre.SHN66
Discord
EmreSHN#4551
Minecraft
EmreSHN
arkadaşlar sitem aktif fakat php sürümündemi yada temadanmı bilmem sitede bir hata var kayık gözüküyor site nasıl çözebilirim admin panelinde cpanelede girebiliyorum
Yönlendirme yapıyor olabilir.

Konsol.Artz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Discord
Konsol.Artz#5992
Minecraft
ByKonsol
yönlendirme derken biraz yeniyim fakat arkadaş yardımcı olmuştu onunda sitesi var yaptığı herşeyi banada yaptı ama bende olmuyor sorun nedir

Bloody

Java / Web Developer.
SM Yetkilisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
110
Discord
Bloody#3333
Minecraft
franek2432
Eğer sitenin dış görünümü üzerinde hata varsa düzgün yerleşmemişse bu hata tema kaynaklıdır, satın aldığın yere ulaşmanı öneririm.

MustafaTRK

Koruma 1, Keskinlik 3
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
358
Discord
MustafaTRK#9404
Minecraft
MustafaTRK
Sorunuzu tam anlayamadım, sanırım görünümle alakalı bir hata var. Eğer doğru anladıysam bu tema ile alakalı bir hatadır, yaptırdığınız/satın aldığınız kişi ile konuşun

Konsol.Artz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Discord
Konsol.Artz#5992
Minecraft
ByKonsol
Screenshot_8.png

şöyle birşey oluyor tema crackli kullanılan temalardan arkadaşlar hostlardan dolayı diyor fakat hostta olsa siteye giriş yapmaması gerek öyle değilmi

MustafaTRK

Koruma 1, Keskinlik 3
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
358
Discord
MustafaTRK#9404
Minecraft
MustafaTRK
Eki Görüntüle 128793
şöyle birşey oluyor tema crackli kullanılan temalardan arkadaşlar hostlardan dolayı diyor fakat hostta olsa siteye giriş yapmaması gerek öyle değilmi
Tema lisanslıysa vs. lisans iptal edilmiş olabilir veya stil dosyasının konumu yanlış girilmiş olabilir
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca burada crack tema hatalarına yardım edilmesi normal mi bilmiyorum.

Tork

Tork Design
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
107
Discord
Tork#9134
Minecraft
Tork
tema lisansınızda problem olabilir. css dosyasından. SSL'den yada ftp üzerindeki .httpacces den oluşan problemler genelde.
CSS,ve lisansınızı kontrol ettikten sonra eğer problem hala devam ediyorsa kullandığınız sistemden (HOSTİNG sahibinden SSL konrolu isteyin) ftp deki .httpacces uzantısını uygun hale getirin.

Xquery

Demir Cevheri Gibiyim
Froxia
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
151
Discord
void.dev#8261
Minecraft
Xquery
css dosyalarını çekmiyor olabilir
HTML:
<base href="https://www.site.com/">
şu kodu sayfanızın en üstünde bulunan head taglarının içine koyun. Bir diğer olasılık link taglarında başka bir url yada hatalı bir url girilmiş olabilir.

Rescar52

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Discord
yok
Minecraft
yok
.css dosyaların arkadaşında dediği gibi sayfalara include edilmemiş yada yanlış yol gösterilmiz link etiketlerini kontrol etmeni öneririm.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
RiseRuins
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
606
Steam
Aronshire
Discord
Aronshire#8111
Minecraft
Aronshire
Bu hata sadece sizdemi oluyor? ctrl + shift + r dener misin. Eğer sadece sizde oluyorsa ve kodda sorun olmadığını düşünüyorsanız bu sizdeki görüntüyü düzelticektir.

Mudjekeewis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Discord
Mudjekeewis#1329
Minecraft
Mudcuk
1. site adresi olmadan, siteni incelemeden kimse sana yardımcı olamaz. Söylenenleri denemen seni daha kötü bir duruma sokabilir.
2. Warez dediğimiz temaların kullanımı senin siteni tehlikeye atar, adamlar onları babalarının hayrına paylaşmıyorlar, çoğu temada açık bırakır ve sen farketmeden siten üzerinden hacklink çıkışı yapar.

Yukarı Alt