Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Sis dağılıyor... - By Vantoxic | MelezCraft Thread Design

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni

Konu Tasarımı, MelezCraft'a özel olarak yapılmıştır.
Görseller kısmındaki gidip gelme animasyonundaki render sırasında pikselleşme oluşmuş olup
pikselleşmeyi en düşük seviyeye düşürdüm. Ancak yinede bazı yerlerde çizgiler olabilir.
Eleştirilerinizi bekliyorum, tüm üyelere iyi forumlar dilerim.

professionalgiris.png

professionalhakkimizda.png
professionalsistem.png

professionalgorseller.gif

behance.png
indir.png

Kreof#3344

Son düzenleme:
E

emirtemur

Ziyaretçi
Gördüğüm en güzel tasarımlardan bir tanesi <3 ellerine sağlık Arda :)

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Sade güzel olmuş. Rigler seninse daha da süper olmuş. Geçişler daha iyi olabilirdi. Başarılı. Tebrikler.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Poppins'ten farklı font kullanın deyip her zaman aynı fontu kullanıyorsun, bu da animasyon mu deyip aynı animasyonun daha kötüsüne animasyon diyorsun, komik şeyler. Arkaplanda kahverengi/yeşil ve tonları mevcutken ön planda mavi var, renk uyumundan kaldın. Başlangıçtaki yazıyı karakterin yanına almaya çalışmışız fakat karakter öne çıkmadığından boşluk olarak gözükmüş ve itici bir görüntü oluşturmuş. Sis dağılıyor temasıyla tek yaptığının mavi bir gradient çekmek olduğunu görmek üzücü. Çoğu yazı okunmuyor bile, o halde neden tasarım kullanılıyor? Her neyse, bir dahakine en azından o yorumları yapabilecek biri olduğunu kanıtlar nitelikte çalışmalar görürüz umarım.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Poppins'ten farklı font kullanın deyip her zaman aynı fontu kullanıyorsun, bu da animasyon mu deyip aynı animasyonun daha kötüsüne animasyon diyorsun, komik şeyler. Arkaplanda kahverengi/yeşil ve tonları mevcutken ön planda mavi var, renk uyumundan kaldın. Başlangıçtaki yazıyı karakterin yanına almaya çalışmışız fakat karakter öne çıkmadığından boşluk olarak gözükmüş ve itici bir görüntü oluşturmuş. Sis dağılıyor temasıyla tek yaptığının mavi bir gradient çekmek olduğunu görmek üzücü. Çoğu yazı okunmuyor bile, o halde neden tasarım kullanılıyor? Her neyse, bir dahakine en azından o yorumları yapabilecek biri olduğunu kanıtlar nitelikte çalışmalar görürüz umarım.
Arkadaşımız eleştiri yapabilir ama eleştiriye açık değil :D

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Gayet güzel bir tasarım eline sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Buram buram her tarafından kalite kokan güzel bir konu tasarımı olmuş ki şahsen çok beğendim. Elinize ve emeğinize sağlık ;)

Kreof

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Animasyon kısmını açıklamıştım diye hatırlıyorum.
Screen Shot 26.10.2020 at 10.15.png

Şu sistemde siz ne gibi bir animasyon yapabilirsiniz. Ae4 bile kurulmayan bir sistemden bahsediyorum.
Çoğu yazı okunmuyor derken sistemlerden bahsediyorsunuz sanırım. Evet, doğru. Sunucu sahibi daha çok sistem olmasını istediği için yazıları küçülttüm. Yazı fontu kısmına gelecek olursak, benim onu söylediğim konuda headerda poppins kullanmıştı buda güzel durmamıştı ve bende bunu açıkca dile getirdim.
Opera Anlık Görüntü_2020-10-26_102642_www.mc-tr.com.png

Bunun haricindeki diğer eleştirileriniz için teşekkür ederim. Birdahaki tasarımımda dikkat edeceğimden emin olabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Arkadaşımız eleştiri yapabilir ama eleştiriye açık değil :D
Nereden biliyorsunuz? Sizin gibi tasarım satmaya uğraşmıyorum kendimi geliştirmeye uğraşıyorum. Bu konu hakkında sayın Anathory ile discord üzerindende konuşmuştuk ve gelişmeden bana tasarım satmamamı söylemişti bende bunu uyguluyorum. İyi forumlar dilerim.

Kreof

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Sade güzel olmuş. Rigler seninse daha da süper olmuş. Geçişler daha iyi olabilirdi. Başarılı. Tebrikler.
Rigler benim değil ama rig koleksiyonuma koyduğum aynı konulu bir kaç rig. Fark ettiyseniz hepsi birbiriyle alakalı şeyler <3

L

Lendry

Ziyaretçi
Konu tasarım çok hoş ellerine sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı