Sol Reklam

Şirket önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

McProKing

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

SemihDemir#8668

Elmaslar
45
Puanlar
8.920
Merhaba, yakın zamanda sunucu açmayı düşünüyorum. Eskiden sunucu açarken ilk tercihim nitrado olurdu ama ne yazık ki Türkiye'den çekileli çok oldu ve fiyatları da aşırı derecede yükseldi. Daha sonraları açtığım sunucuları batihosttan kiraladım ve bir sorun yaşamadım üstelik destek bildirimlerine de çok hızlı yanıt verdiler. Şimdi yine batihosttan kiralamayı düşünüyorum ama aklımdan da "Acaba daha iyisi var mıdır?" sorusu geçmiyor değil. Bana önerebileceğiniz bir şirket var mıdır acaba? Yeni açılan yoda.host diye bir şirket var. Fiyatları çok uygun görünüyor ama nedense hiç güven vermiyor.

Düzenleme: Bir firma buldum ve fiyatları çok uygun ama yabancı bir firma. 10 dolara aşağıdaki gibi bir sunucu veriyorlar sizce nasıl?

Budget Minecraft Hosting: 10GB Budget Minecraft
Server Specifications
● Xeon E5-1630v3 @ 3.7Ghz
● DDR4 ECC Memory
● 10GB RAM
● 250Mbps Uplink
● DDoS Protection up to 160Gb/s
● Unmetered SSD Space
Other Features Included
● Unlimited Slots
● Full FTP Access
● Discord support
● Multicraft Panel

Son düzenleme:

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Keyubu öneriyorum. 1 yıl batihost kullandım kim ne derse desin keyubu sitesine bile bakmadım. Şuan keşke önceden girseydim diyorum. DDOS Koruması, Bot Koruması, Saldırı Koruması, Tps'yi 20'ye sabitliyorlar. Her soruna çözüm bulmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yukarıda olan arkadaşında söylemiş olduğu gibi muhakkak Keyubu firmasını öneriyorum ki gerek fiyatlarıyla gerekse de kalitesiyle efsanedir ;)

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
İstediğin ram miktarı cpu disk miktarı yazarmısın

McProKing

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

SemihDemir#8668

Elmaslar
45
Puanlar
8.920
İstediğin ram miktarı cpu disk miktarı yazarmısın

Ağır eklentilerimin arasında sadece skript var ve çok fazla skript kullanmıyorum. Takım skripti, rütbe skripti ve rastgele ışınlanma gibi birkaç tane skriptim var. Hedeflediğim oyuncu sayısı 50 - 60 civarı. Bu oyuncu sayısıyla başka ağır eklentiler kullansam bile (ki kullanmıyorum) zorlanmayacak bir sunucu lazım. 60 oyuncunun üstüne çıkınca ücretli eklentileri satın almaya başlayacağım (Eğlence için olanları). Bütçem aylık 120 - 130 TL Falan ama belki 150 hatta zorlarsam 200 bile olabilir :) ama 200TL olacağını pek sanmıyorum. Bütçemin içine Bir tane lobi sunucusu da dahil.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Kalitesi farkı ile: keyubu.com'u öneriyoruz..

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Ağır eklentilerimin arasında sadece skript var ve çok fazla skript kullanmıyorum. Takım skripti, rütbe skripti ve rastgele ışınlanma gibi birkaç tane skriptim var. Hedeflediğim oyuncu sayısı 50 - 60 civarı. Bu oyuncu sayısıyla başka ağır eklentiler kullansam bile (ki kullanmıyorum) zorlanmayacak bir sunucu lazım. 60 oyuncunun üstüne çıkınca ücretli eklentileri satın almaya başlayacağım (Eğlence için olanları). Bütçem aylık 120 - 130 TL Falan ama belki 150 hatta zorlarsam 200 bile olabilir :) ama 200TL olacağını pek sanmıyorum. Bütçemin içine Bir tane lobi sunucusu da dahil.

Son düzenleme:

SkyKios

selam
Elmaslar
29
Puanlar
0
Kesinlikle BuyurHosting'i öneriyorum!
Ucuz,hızlı,güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı