Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım SimpleMotd | Motd / JoinBot | Türkçe Eklenti #CAN147

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Merhaba biliyorum bu eklenti benim için çok kolay ve daha fazla bilgim varken neden bu kadar basit bir şey yaptım bazı arkadaşların işine yaricağı bir şey yapmak istedim basit olsa da kullanilabilir olmasi önemli olucagindan sizlerle paylaşmak istedim bu eklentiyi dürüst olmam gerekirse 5 dk sürdü yapmam basit ama işe yarar umarim kullanirsiniz umarim beğenirsiniz işinize yararsa kullanin buna harita çalma gibi engelle ekleyecektim üşengeçligim tuttu o yüzden harita çalma gibi bir özelliği malesef ki yok üç özelliği var oda motd max player ayarlama ve ilk girenleri kickleme özelliği bir nevi antibot ama pasif bir antibot pek fazla engellemez ama yine de güçlü bot saldirilarina karşi yavaşlatma amaciyla kullanilabilir buyrun.

Resim
Adsız.png

Yetkiler ve Komutlar
Kod:
/motd reload (bu komut ile config yenilersiniz)
Permissions: SimpleMotd.Reload(Bu yetkiyi verdiginiz kişi config yeniliyebilir!)

Config
Kod:
### Plugin paketi, Türkçe pluginler, Tasarlanir!
## Discord: CAN1479#09491
## Komutlar:
## /motd reload (Permissions: SimpleMotd.Reload)

###############################
#### MOTD AYARLARI BURADAN  ###
Motd: '&eSimpleMotd &bBizi Tercih Ettiginiz için Teşekkürler'
Slot: 100

### BOT KORUMA AYARLARI     ###

BotKoruma: true
Msg: '&eLütfen tekrar giriş yapin!'

Dosya:
Dosyayi indir
Virüstotal:
Virüs Taramasi

Not: Dediğim gibi bu eklenti benim için çok ama çok basit istiyen olursa kodlarini paylaşir ve sizin de bilgi sahibi olmanizi sağliyabilirim ek eklentiler ve paketler için config deki discord adresimden bana ulaşabilirsiniz

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
Merhaba biliyorum bu eklenti benim için çok kolay ve daha fazla bilgim varken neden bu kadar basit bir şey yaptım bazı arkadaşların işine yaricağı bir şey yapmak istedim basit olsa da kullanilabilir olmasi önemli olucagindan sizlerle paylaşmak istedim bu eklentiyi dürüst olmam gerekirse 5 dk sürdü yapmam basit ama işe yarar umarim kullanirsiniz umarim beğenirsiniz işinize yararsa kullanin buna harita çalma gibi engelle ekleyecektim üşengeçligim tuttu o yüzden harita çalma gibi bir özelliği malesef ki yok üç özelliği var oda motd max player ayarlama ve ilk girenleri kickleme özelliği bir nevi antibot ama pasif bir antibot pek fazla engellemez ama yine de güçlü bot saldirilarina karşi yavaşlatma amaciyla kullanilabilir buyrun.

Resim
Eki Görüntüle 47151
Yetkiler ve Komutlar
Kod:
/motd reload (bu komut ile config yenilersiniz)
Permissions: SimpleMotd.Reload(Bu yetkiyi verdiginiz kişi config yeniliyebilir!)

Config
Kod:
### Plugin paketi, Türkçe pluginler, Tasarlanir!
## Discord: CAN1479#09491
## Komutlar:
## /motd reload (Permissions: SimpleMotd.Reload)

#### MOTD AYARLARI BURADAN  ###
Motd: '&eSimpleMotd &bBizi Tercih Ettiginiz için Teşekkürler'
Slot: 100

### BOT KORUMA AYARLARI     ###

BotKoruma: true
Msg: '&eLütfen tekrar giriş yapin!'

Dosya:
Dosyayi indir
Virüstotal:
Virüs Taramasi

Not: Dediğim gibi bu eklenti benim için çok ama çok basit istiyen olursa kodlarini paylaşir ve sizin de bilgi sahibi olmanizi sağliyabilirim ek eklentiler ve paketler için config deki discord adresimden bana ulaşabilirsiniz
Tam gaz devam et hatta java dersleri açmanı istiyorum senden. <3

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Eklenti güzel fakat bireyler daha eklersen süper olur. Mesela 1 p fake player online tarafına yazı animasyon vb.

Başarılarının devamı dileği ile.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
Senin için çok kolay ve 5 dakikada yaptığını söylediğin eklenti çok basit değil mi sizce de? 5 dakika da yapmak yerine 15 dakika da yapıp daha güzel halini yapabilirdin. Üst satırda sunucu ismi, versiyon gibi bilgiler yazıp alt satıra da sunucu ip adresi gibi olanaklar ekleyebilirdin.

Madem o kadar övdün kendini, alt satıra geçmek isteyenler için de bi kolaylık yapabilirdin. Java bilgisi olmayan bir adam bu eklentiyi kullandığında özellikle alt satıra geçmek istediğinde zorlanacak. Bu kadar övgü yerine biraz çalışmak lazım.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Bunun azıcık gelmişi dosyalar kısmında mevcut. Line mantığı ile yapsaydın daha güzel olabilirdi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Senin için çok kolay ve 5 dakikada yaptığını söylediğin eklenti çok basit değil mi sizce de? 5 dakika da yapmak yerine 15 dakika da yapıp daha güzel halini yapabilirdin. Üst satırda sunucu ismi, versiyon gibi bilgiler yazıp alt satıra da sunucu ip adresi gibi olanaklar ekleyebilirdin.

Madem o kadar övdün kendini, alt satıra geçmek isteyenler için de bi kolaylık yapabilirdin. Java bilgisi olmayan bir adam bu eklentiyi kullandığında özellikle alt satıra geçmek istediğinde zorlanacak. Bu kadar övgü yerine biraz çalışmak lazım.
Satır sistemli hali dosyalar kısmında mevcut. Vaktinde yapmıştım, ilk java öğrendiğim zamanlar.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni

Heh :) merhaba bu konu daki ilk eleştirmenim oldugun için biraz kendini şansli hissetmen gerek açikçasi
Konumuza gelicek olursak \n yaparlarsa config kismin da bunu kolaylikla alt satira geçme işlemi olarak kullanabilirler tabi bunu bilmiyenler olabilir bilmiyenler içinse onu ayarlamalari gerek bilenlerse \n karakterini kullanarak geçebilir bunu bilmen gerekiyordu veya pardon bilmiyorda olabilirsin yorumun için teşekkürler
Bunun azıcık gelmişi dosyalar kısmında mevcut. Line mantığı ile yapsaydın daha güzel olabilirdi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Satır sistemli hali dosyalar kısmında mevcut. Vaktinde yapmıştım, ilk java öğrendiğim zamanlar.
Hm peki bunu bize söyledigin için teşekkürler

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Heh :) merhaba bu konu daki ilk eleştirmenim oldugun için biraz kendini şansli hissetmen gerek açikçasi
Konumuza gelicek olursak \n yaparlarsa config kismin da bunu kolaylikla alt satira geçme işlemi olarak kullanabilirler tabi bunu bilmiyenler olabilir bilmiyenler içinse onu ayarlamalari gerek bilenlerse \n karakterini kullanarak geçebilir bunu bilmen gerekiyordu veya pardon bilmiyorda olabilirsin yorumun için teşekkürler

Hm peki bunu bize söyledigin için teşekkürler
Mesela benim pluginde slot ayarlama ve bot koruma yok, fark olarak bu var aramızda. Daha farklı projelerini bekliyorum. Bu pluginde eleştirilecek fazla birşey yok çünkü.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Mesela benim pluginde slot ayarlama ve bot koruma yok, fark olarak bu var aramızda. Daha farklı projelerini bekliyorum. Bu pluginde eleştirilecek fazla birşey yok çünkü.
Vallahi dostum şöyle söylemem gerek birsürü eklentim var paylaştigim 2017 den kalma arama motoruna ismimi yazarak görebilirsin ama ek olarak bunu basit ve işlevli olsun diye gün yüzüne çikardim kaliteli bir şey yapsaydim mesela buna harita korumasi proxy korumasi ve bir çok şey ekleseydim ücretsiz paylaşmaktansa 5 veya 10 tl gibi bir cürri rakamla satişa sunardim teşekkürler

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Paylaştığın eklentinin türlü halleri var. Zaten internette plugin dersleri diye de bulabilirsin. Komut ve config eklemeyi öğrenen herkes -gayet basit- bunu yapar. Bari slot yerini "Aktif » 0/0" yap da rehberden farkın olsun.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Paylaştığın eklentinin türlü halleri var. Zaten internette plugin dersleri diye de bulabilirsin. Komut ve config eklemeyi öğrenen herkes -gayet basit- bunu yapar. Bari slot yerini "Aktif » 0/0" yap da rehberden farkın olsun.
Merhaba neden öyle bir şey yapma gereksinim olsun ki?
Bu arada plugin dersleri dedigin şeyi tam anliyamadim ben buradan bir lancher yapsam lancher derslerindeki gibi mi diceksin veya bir website tasarliyan arkadaş bir içerik paylaştigin da o içerige bu php derslerindeki gibi mi diceksin ilginç bakiş açisi ek olarak farkim olmasi için ugraşmadim pek konun içerigini okursan eğer basit ve işlevli olsun die not düştüm teşekkürler.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Her şeye aynı yorumu yapmam, çünkü zaten bu eklentinin rehberleri var. Rehberdekilerden farkı olmadığı için bunu söylüyorum. Zaten rehbere de gerek yok internete minecraft motd yaz onlarca eklenti karşına çıkar.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Her şeye aynı yorumu yapmam, çünkü zaten bu eklentinin rehberleri var. Rehberdekilerden farkı olmadığı için bunu söylüyorum. Zaten rehbere de gerek yok internete minecraft motd yaz onlarca eklenti karşına çıkar.
Benim de demek istediğim rehber de olmayan şeyleri neden yapiyim ki ben ona bakilirsa bir çok şeyin rehberi var ve farkli bir şey yapsaydim neden ücretsiz paylaşmayi düşünürdüm ki aptalmiyim ben emek harcadigim ve zahmetli yaptigim şeyi ücretsiz vereyim biraz mantik gerekiyor bazi konularda teşekkürler.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Zaten bedava olan şeyi tekrar yapmaya gerek yok. " biraz mantik gerekiyor "

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı