Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
silence network.gif

Selamlar, ben Kadir.
Silence Network sunucusunun yeni sahibiyim.

Bazılarınızın bildiği, bazılarınızın ise yeni duyacağı bir sunucu ile karşınızdayım.
Sunucumuz, Ultra OP-SkyBlock olarak hayatına başladı, daha sonra biraz ara verdi ve tekrardan başlıyoruz.
Yeni bir başlangıca yeni bir ekiple adım atmak istediğimiz için bu konuyu okuyorsunuz.

Hadi! Yavaşça konumuza devam edelim.

――――――――――

ALIM YAPACAĞIMIZ ALANLAR

YÖNETİCİ

NE İŞ YAPAR
Yönetici, sunucuda Kurucu yokken, sunucu işlerini yürütür, yani kuruculuk görevini üstlenir.

BEKLENTİLERİMİZ
Yöneticiden beklentilerimiz, ekiple uyum içerisinde olabilecek, iletişimi ve ikna kabiliyeti düzgün ve yüksek olmalı, sunucuyu geliştirmeye yönelik fikirler sunabilecek ve ekip üzerinde baskınlık kurabilecek.

MODERATÖR

NE İŞ YAPAR
Moderatör, sunucuda Yardımcı ekibinden sorumlu kişidir, yöneticilerin asistanlığını yapmaktadır.

BEKLENTİLERİMİZ
Moderatörden beklentilerimiz, ekiple uyum içerisinde olabilecek, iletişimi düzgün, gerektiğinde yöneticiye her konuda yardımcı olabilecek, yardımcı ekibini koordine edebilecek.

MİMAR

NE İŞ YAPAR
Mimar, sunucunun yapılarını yapmakla sorumlu kişidir.

BEKLENTİLERİMİZ
Mimarlardan beklentilerimiz, ekiple uyum içerisinde olabilecek, iletişimi düzgün, kendine verilen görevleri zamanında yerine getirebilecek, sorumluluk sahibi kişiliğe sahip, sunucunun mimarisini geliştirme odaklı olarak hareket edecek.

YARDIMCI

NE İŞ YAPAR
Yardımcı, sunucuda oyunculara yardım etmekle görevli olan kişidir. Yardımcılar Moderatöre bağlıdır.

BEKLENTİLERİMİZ
Yardımcıdan beklentilerimiz, ekiple uyum içerisinde olabilecek, iletişimi düzgün, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, yardım odaklı kişiliğe sahip, oyuncuların eksiklerini giderebilecek.

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

RAM: 12 GB
SUNUCU KAPASİTESİ: SINIRSIZ

Kadir#7951
[email protected]

https://forms.gle/4uwWT9g6yyyEszfu6

Son düzenleme:

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama birini direkt yönetici olarak almak ne kadar mantıklıdır ki, tartışmaya bile açık değil bana kalırsa. -_-

Kadir Yiğit

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama birini direkt yönetici olarak almak ne kadar mantıklıdır ki, tartışmaya bile açık değil bana kalırsa. -_-
Baltalamak değil doğru diyorsun, hata bende açıklamasını yapmadım yöneticiler yaklaşık 1 ay deneme sürecinde geçiyor ondan sonra terfi alarak yöneticiliğe geliyor.

Nexy

Emektar

Discord:

Nexy#4847

Elmaslar
222
Puanlar
7.170
Minecraft
Neksi
Merhaba, forum kuralları gereği Sunucu Yetkili Alım konunuzu paylaşabilmek için Sunucu kapasitesi, Sunucu Adı, Sunucu Rami vb. detayları paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar uygulanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır

Kadir Yiğit

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Merhaba, forum kuralları gereği Sunucu Yetkili Alım konunuzu paylaşabilmek için Sunucu kapasitesi, Sunucu Adı, Sunucu Rami vb. detayları paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar uygulanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır
Gerekli düzenlemeler yapıldı, teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı