Sol Reklam
Sağ Reklam

SIFIRLANDI! [ play.ZeusOnline.club ] - Lagsız %100 Kalite SURVIVAL Keyfi! - Başarımlar - Rütbe - DURIEL| Hatasız ve Akıcı 116 Plugin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZeusOnline

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
0
ZeusOnline-GifBanner.1.gif

1enüst.png

SUNUCU IP ADRESİ:
play.zeusonline.club

1.8.x - 1.14.x - Survival
2.png

3.png
4.png
5.png
5-2.png
6HEMENOYNA.png

facebook (1).png

Sunucu Adresi
play.zeusonline.club
www.zeusonline.club

Son düzenleme:
T

Tusserte

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için 10 mesaj göndermeniz gerekmektedir, eğer gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat içinde arşive taşınacaktır. Bilginize sunarım.

akhiho

WannaPlay.Keyubu.Com

Discord:

akhuku#9293

Elmaslar
21
Puanlar
13.260
Minecraft
akhiho
Konu tasarımındaki ilk 2 parçayı acayip sevdim çok hoş duruyor. Fakat başlık yazıları tam olarak görünmemiş, karanlık tema kullandığım için olabilir ki yine de rengi tasarıma uyumlu başka bir şey olabilir. Hayatta kalma sunucusunda boss sitemi görmek beni biraz şaşırttı, acaba klasik bir boss sistemi mi; belli bir warpa ışınlanıp kesip eşya düşürmek vesaire gibi? Onun dışında "Diğer sistemler" diye belirttiğiniz şeyler çok genel yazılmış, mesela enchant, anvil derken neyden bahsettiniz ? Daha da fazlası olduğunu belirtmişsiniz. Eğer gerçekten fazla ve farklı sistemleriniz varsa biraz daha ayrıntılı bir konu olması çok daha etkili ve bilgilendirici olur. Sunucuya daha girmedim ama ilk fırsatta bakmak istiyorum çünkü bu belirsizlik kişisel olarak bende bir merak uyandırdı ^^ Haritalarla ilgili fotoğraflar çok belirtici olmamış daha anlatıcı fotoğraflar eklenebilir ama gördüğüm kadarıyla haritaların biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Başarılar dilerim kolay gelsin ;)

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Konu tasarımınız çok hoş akhihonun da dediği gibi bazı harita fotoğrafları belli olmuyor,sistemlerinizi beğendim,sunucuya puan vericek olsam 10/9 başarılar!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerek konu tasarımıyla gerekse de hiç bir yerde görülmemiş olan sistem ve haritalarıyla kendini öne çeken bir hayatta kalma sunucusu olmuş ;)

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Sunucu kapalı...

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Sunucuya pek bakamadım fakat renk uyumu sıfır diyebilirim akşam kör olma garantili oyun keyfi her tagın &l ile yazılması benim için kötü gözüküyor tabii ki herkesin zevki farklıdır.

akhiho

WannaPlay.Keyubu.Com

Discord:

akhuku#9293

Elmaslar
21
Puanlar
13.260
Minecraft
akhiho
Sunucuya pek bakamadım fakat renk uyumu sıfır diyebilirim akşam kör olma garantili oyun keyfi her tagın &l ile yazılması benim için kötü gözüküyor tabii ki herkesin zevki farklıdır.
Merhaba, sunucu yetkilisi değilim fakat şunu söylemem gerekiyor; fikirlerinizi belirtmenizde tabii ki bir sakınca yok ama dile getiriş tarzınızı kınıyorum. İncitmeden de görüş bildirebiliriz. Birbirimizi geliştirmek amaçlı, yapıcı eleştiriler yapabiliriz. "renk uyumu 0" veya "kör olma garantili" gibi sözler bence eleştiriden çok rahatsız etmeye ve baltalamaya giriyor. En son söylediğiniz "herkesin zevki farklıdır" sözünüze hiç bir lafım yok be katılıyorum da. Ayrıca sunucu için + yorum olarak da şunu eklemek istiyorum: renk uyumunun kötü deil, sade olduğunu söyleyebilirim. Benim hoşuma gitti açıkçası. Birbirimizi destekleyeceğimiz bir forum için, herkese iyi forumlar!

ZeusOnline

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
0
Önerinizi dikkate alacağız.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, sunucu yetkilisi değilim fakat şunu söylemem gerekiyor; fikirlerinizi belirtmenizde tabii ki bir sakınca yok ama dile getiriş tarzınızı kınıyorum. İncitmeden de görüş bildirebiliriz. Birbirimizi geliştirmek amaçlı, yapıcı eleştiriler yapabiliriz. "renk uyumu 0" veya "kör olma garantili" gibi sözler bence eleştiriden çok rahatsız etmeye ve baltalamaya giriyor. En son söylediğiniz "herkesin zevki farklıdır" sözünüze hiç bir lafım yok be katılıyorum da. Ayrıca sunucu için + yorum olarak da şunu eklemek istiyorum: renk uyumunun kötü deil, sade olduğunu söyleyebilirim. Benim hoşuma gitti açıkçası. Birbirimizi destekleyeceğimiz bir forum için, herkese iyi forumlar!
Yorumunuz için teşekkür ederiz herkesin zevkleri ve beğendikleri farklıdır biz böyle uygun gördük ama değişikliğe gidebiliriz. :) Tekrar teşekkür ederiz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu açılmıştır eklenen özelliklerimiz ;

-Yeni görevler

-Meslekler

-Rütbeye göre kalp artışı

-Effectler ve parçacıklar /effect , /trails

-Topkill listesi (Listedeki 1. arkadaşımıza 30 Nisan tarihinde 30TL hediye)

-Oyun içinde /bilgi komutuna ekledim hepsini

@Everyone Dün olduğu gibi bugünde 21:00'da büyük bir etkinliğimiz olucak kaçırmayın derim <<<<< play.zeusonline.club >>>>>>

Sunucu açılmıştır iyi oyunlar dilerim.

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Konu tasarımınızı çok beğendim.​

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı ve haritalar güzel duruyor, sistemler geliştirilmeli. Başarılar dilerim <3

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Sunucunuz kontrol edildiğinde aktif olmadığı gözlenmiştir, dolayısıyla konunuz arşive taşınmıştır. Bu denetimin hatalı olduğunu düşünüyorsanız Forum Destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı