Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Sıfırdan Kurulacak Hub ( Çekirdek ) Sunucu İçin Alım Devam Ediyor!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarkEmpire

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

VOLKAN#4785

Elmaslar
2
Puanlar
6.275
Selam,
Sevgili mc-tr forum üyeleri öncelikle hepinizin gününün iyi geçmesini diliyorum. ismim Volkan, yaklaşık 6 yıl kadar minecraft sunucularında oyun oynadım keyifli vakitler geçirdim çocukluğumun en güzel zamanlarını kimi zaman kazmamla lapis kazarak kimi zaten eggwarsda yumurta, bedwarsda yatak kırarak kimi zamanda kırık taş makinesi yaparak günlerimi geçirirdim.

Bir süre önce tekrar minecraft oynamaya heves ettim ve artık sunucuların benim zamanımda aldığım oyun tadını vermediğini herşeyin oplaştığını ve asıl amacın minecraft oynamaktan daha çok çocukların parasını sömürmek olduğunu farkettim vip üyeler ile normal oyuncular arasında dağlar kadar uçurum olduğunu ve bu uçurumun kapanmıycak düzeylere çıktığını gördüm tabi ilerleyen zamanlarda bissürü yeni eklentiler paketler ve skriptler türemiş bunların içinden oldukca beğendiklerimde oldu.

Ben ve ekip arkadaşlarım yeni sistemleri pluginleri skriptleri entegre edip eski minecraft tadını siz değerli oyunculara sunmak için kolları sıvamayı düşünüyoruz...

Sunucu Planlaması Nasıl Olucak
Sunucu planlamamız şu şekilde olucak, ilk önce büyük 3 oyun türünü sunucumuza entegre edip kurucaz bunlar; Skyblock, Survival ve Faction olucak daha sonra ilerleyen zamanda minigames tarzı oyunları sunucumuza kurucaz.
Sevgili dostlar sunucunun tutması halinde kendi clientimizi bile kuracağımızı burdan bildirmek isterim.
Maddiyat konusuna gelince şimdeden bir iki kişi yatırımcı olmayı kabul ediyor ve ekibimin sunucuyu bitirmesini bekliyor.
İnstagram hesabımız açılacak, youtube hesabımız olucak internet sitemiz olucak ve çeşitli etkinlikler duyurular ve güncellemeleri bu araçlar üzerinden paylaşıcaz.
sunucu ismi, kapasitesi rami ve hostingi ekib arkadaşlarımızla sunucu için en doğru ve en uygunu ne ise kafa kafaya verilip seçilecektir.
Rehberinden tutunda kurucusuna kadar herkesin eşit söz ve pay hakkı olacak bu ekipte herkes fikrini özgürce belirtebilecek

Hangi Alımlar Olucak
Arkadaşlar buraya 13 yaşındaki çocuklar gibi belli başlı kriter sıralayıp şu iki yetki dışında alım olmıycak yazmak gibi niyetim yok ben büyük bir sunucu kurmayı düşünüyorum her türlü yetkili alımına ihtiyacım var.
Özellikle, Pluginer, Devolper, Skripter ve Builder yetkilerine oldukca ihtiyacım var.
Tamam güzel hoşda sen hangi yetki alanında bilgiye sahipsin oturduğun yerden bunlarımı istiyorsun demek en doğal hakkınız arkadaşlar ben pluginer kısmında olucam; Faction ve survivalı tamamen kendim kodlaya bilirim fakat skyblock kısmında çok vakit geçirmediğim için oyuncular ne sever nasıl oynar pek bilgim yok o sunucu kısmında oynamış deneyimlemiş arkadaşlar varsa ve pluginer alanında yetkiliyse beklerim.

Alım kriterlerimiz şunlar;
Yaş kriteri istemiyorum çok küçük yaşta olupda işini iyi yapan çok insan gördüm en büyük kriterim sevgi saygı ve olgunluk çocukca muhabbetlere ihtiyacım yok.
7/24 aktif olsun gibi bir niyetimde yok sonuçta herkesin sosyal hayatı var ve bu hayatı bir yetki için engellemek hiç kimsenin haddi değil gün içinde 1 saat aktifse ve o bir saati sunucu için yeterince iyi değerlendirirse kafidir. elinden geldiğince aktif olmaya çalışırsa seviniriz.
Discord kullanımı zorunlu olucak, Pluginer devolper skripter gibi yetki alanlarındaki arkadaşların mikrafonu olursa sevinirim...
Sunucuyu 1.8.9 ve üstü olarak kurmayı düşünüyoruz bu version üstünde bilgi sahibi insanları aramızda görmek bizi mutlu eder.

Discord Hesabım: VOLKAN#4785

Hepinize iyi günler dilerim...

emre.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

emre.#4570

Elmaslar
26
Puanlar
2.055
Minecraft
Rikitiki123
Merhabalar, Volkan discord üzerinden arkadaşlık isteyi attım sizlere bazı konuda yardımcı olabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı