Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Sidebar Minimize Maximize

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VisBoy
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 819
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VisBoy

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
3
Puanlar
0
Merhaba Bana MCSGdeki Gibi Advanced Survival Games Için Bi Score Gerek Playing Watching Çalışsın Yeter Tıpkı Bunun Gibi
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Yukardaki Game PreGame Filan Çalışırsa çok ğüzel olur lütfen çok ihtiyacım var Aranızdaki Skrip veya plugin yazabilenler yardım etsin

Pluginin scoreboard özelliği olması gerek.

Var Ama Tarih Filan MCSG Gibi Ayarlanmıyo Yani Otomatik Çalışmıyo Bu Skriptle Filan Yapan Arkadaşlar Var[DOUBLEPOST=1515002971,1515002936][/DOUBLEPOST]
Var Ama Tarih Filan MCSG Gibi Ayarlanmıyo Yani Otomatik Çalışmıyo Bu Skriptle Filan Yapan Arkadaşlar Var

Var Ama Tarih Filan MCSG Gibi Ayarlanmıyo Yani Otomatik Çalışmıyo Bu Skriptle Filan Yapan Arkadaşlar Var[DOUBLEPOST=1515002971,1515002936][/DOUBLEPOST]
Var Ama Tarih Filan MCSG Gibi Ayarlanmıyo Yani Otomatik Çalışmıyo Bu Skriptle Filan Yapan Arkadaşlar Var
Pluginin placeholder'lerine bak. MCSG özel pluginde kullanıyor olabilir hiç girmedim :D

Kullandığın scoreboard eklentisi nedir?

Özelden bana ulaşabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı