Sol Reklam

shopier'i websitede kullanmak

iNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
8.760
uzun süredir üstünde çalıştığımız sunucuyu mayıs gibi aktif etmeyi düşünüyoruz web script konusunda @Berk ile çalışmayı düşünüyoruduk fakat yeni açılan bi sunucu için 400tl olarak direkt girmek saçma olacak o yüzden farklı alternatiflere yöneleceğiz sanırım daha sonra craftweb düşünebilirim

şimdi sorum şu shopier websitemi onayladı fakat bi api benzeri bişeyi yok nasıl kuracağız ne yapacağız bilgisi olan varmı ayrıca

paywant ve shipy neye göre onay veriyor bir türlü onay alamadık shipy onay konusunda yardımcı olabileceğini söyleyen webscipt satıcıları var bu mümkün mü? paywantın 100 online istediği gerçek mi hurafe mi?

bide shipy kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi son zamanlarda betacraft enderoyuncu sonoyuncu coleries falan birçok sunucuda görmeye başladım sadece büyük sunucularla mı çalışıyor onay şartı ne?

paywant onay konusunda yardımcı olabilecek varmı sonuçta ödeme sistemi olmadan siteyi açamayız ayrıca @Berk fiyat konusunda bi yardımcı olsan ya :D

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
shopier dosyaları veriyordu galiba sitesinde
shipy için başvurmanız yeterlidir uygun görülürse verilir
paywant değişik bişi arkadaşa 15 bana 30 başkalarına 100 online istedi
shipy kullanıyordum fakat para çekme yapmadım hiç arkadaşlarım para çekme sıkıntılı dedi bilmiyorum

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
shipy'den 3dk içerisinde onay alabilirsiniz, şahsen ben aldım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şahsen ben ve arkadaşım yeni açmayı planladığımız sunucu için, "Shipy" kullanıyoruz ve çok kısa sürede de onay verdiler ki bizde şaşırdık.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Bu shipy vs. Olayı tam olarak ne anlatabilir misiniz?
Sunucu siteme nasıl ekleyebilirim?

iNetwork

Elmaslar
9
Puanlar
8.760
shopier dosyaları veriyordu galiba sitesinde
shipy için başvurmanız yeterlidir uygun görülürse verilir
paywant değişik bişi arkadaşa 15 bana 30 başkalarına 100 online istedi
shipy kullanıyordum fakat para çekme yapmadım hiç arkadaşlarım para çekme sıkıntılı dedi bilmiyorum
para çekmede sıkıntı olduğunu sanmıyorum 400 500 onlineli sunucular kullanıyor paywantla konuştum 75 online istediler çok garip

shipy'den 3dk içerisinde onay alabilirsiniz, şahsen ben aldım.

Şahsen ben ve arkadaşım yeni açmayı planladığımız sunucu için, "Shipy" kullanıyoruz ve çok kısa sürede de onay verdiler ki bizde şaşırdık.
2-3 dakikada onay alanda var 2 haftadır alamayanda neden acaba siteye göremi veriyorlar kaç onlineniz varki

Bu shipy vs. Olayı tam olarak ne anlatabilir misiniz?
Sunucu siteme nasıl ekleyebilirim?
shipy paywant falan ödeme sistemi webscript alınca eklenmiş geliyor zaten başvuru yapıyosunuz mobil ödeme kredi kartı falan ödeme alıyosunuz

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
para çekmede sıkıntı olduğunu sanmıyorum 400 500 onlineli sunucular kullanıyor paywantla konuştum 75 online istediler çok garip

2-3 dakikada onay alanda var 2 haftadır alamayanda neden acaba siteye göremi veriyorlar kaç onlineniz varki

shipy paywant falan ödeme sistemi webscript alınca eklenmiş geliyor zaten başvuru yapıyosunuz mobil ödeme kredi kartı falan ödeme alıyosunuz
kendi şahsi sitem için bir api başvurusu yaptım ve kabul oldu, sizinki daha kolay birşekilde kabul olacaktır merak etmeyin.

iNetwork

Elmaslar
9
Puanlar
8.760
kendi şahsi sitem için bir api başvurusu yaptım ve kabul oldu, sizinki daha kolay birşekilde kabul olacaktır merak etmeyin.
sadece kredi kartımı onaylandı mobil falanda aktif mi şanslıymışsınız valla :D

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
sadece kredi kartımı onaylandı mobil falanda aktif mi şanslıymışsınız valla :D
sanırım her ikiside, zaten ininala vs. çekebiliyorsunuz parayı. papara hizmetini de getireceklermiş.

iNetwork

Elmaslar
9
Puanlar
8.760
sanırım her ikiside, zaten ininala vs. çekebiliyorsunuz parayı. papara hizmetini de getireceklermiş.
ininala çekim olduğunu bilmiyordum çok iyiymiş mobilden gelen parayı ininala çekebiliyormuyuz? paywantta var mı bu bilgin var mı?

Fire Coder

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MehmetT#8316

Elmaslar
89
Puanlar
9.075
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
firesniper
ininala çekim olduğunu bilmiyordum çok iyiymiş mobilden gelen parayı ininala çekebiliyormuyuz? paywantta var mı bu bilgin var mı?
Çekebiliyorsun yıllardır metin2 sunucusu yönetiyorum ödeme alma yolum paywanttı aşırı yüksek bi vergiyle çekebiliyorsun

voîd?dev

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

zen#3445

Elmaslar
141
Puanlar
2.320
Yer
"Web Yazılım"
Minecraft
KrakenTR
uzun süredir üstünde çalıştığımız sunucuyu mayıs gibi aktif etmeyi düşünüyoruz web script konusunda @Berk ile çalışmayı düşünüyoruduk fakat yeni açılan bi sunucu için 400tl olarak direkt girmek saçma olacak o yüzden farklı alternatiflere yöneleceğiz sanırım daha sonra craftweb düşünebilirim

şimdi sorum şu shopier websitemi onayladı fakat bi api benzeri bişeyi yok nasıl kuracağız ne yapacağız bilgisi olan varmı ayrıca

paywant ve shipy neye göre onay veriyor bir türlü onay alamadık shipy onay konusunda yardımcı olabileceğini söyleyen webscipt satıcıları var bu mümkün mü? paywantın 100 online istediği gerçek mi hurafe mi?

bide shipy kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi son zamanlarda betacraft enderoyuncu sonoyuncu coleries falan birçok sunucuda görmeye başladım sadece büyük sunucularla mı çalışıyor onay şartı ne?

paywant onay konusunda yardımcı olabilecek varmı sonuçta ödeme sistemi olmadan siteyi açamayız ayrıca @Berk fiyat konusunda bi yardımcı olsan ya :D

Api onay aldıysanız Discord'dan bana ulaşın gerekli yerleri anlatayım, siz uygulayın.

Discord: die('Xquery');#0648

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı