Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Shop keepers benzeri guili pl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Steve.

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
135
Merhabalar sunucum için shopkeepers benzeri bir plugin arıyorum.Bedwars da kı gibi bir market sistemi yapmak için

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Onun harici bir eklentisi olduğunu sanmıyorum. Aşağıdaki Bedwars eklentisinin içinde market olayı bulunmakta. Bedwars için yapmıyorsan DeluxeMenus ile yapabilirsin ama o menü içinde eşyaları kısayol atama vs. yapamazsın.

Eklentiye buradan bakabilirsin.

Steve.

Elmaslar
2
Puanlar
135
Cevabınız i
Onun harici bir eklentisi olduğunu sanmıyorum. Aşağıdaki Bedwars eklentisinin içinde market olayı bulunmakta. Bedwars için yapmıyorsan DeluxeMenus ile yapabilirsin ama o menü içinde eşyaları kısayol atama vs. yapamazsın.

Eklentiye buradan bakabilirsin.
İlk önce teşekkürler.Bedwars için yapmıyorum.DeluxeMenus'u biliyorum ama istediğim olay için kullana bilirmiyim ?

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
190
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
GUIPlus ile menülere takas eklemek, düzenlemek çok basit. İstediğin gibi takas için coin jeton vb. şeyler ekleyebiliyorsun. Ayrıca Vault desteği vs. mevcut. Kimine göre fiyatı biraz yüksek :/ Yine de bakmak isterim dersen linkini bırakıyorum. <Tıkla>

Steve.

Elmaslar
2
Puanlar
135
GUIPlus ile menülere takas eklemek, düzenlemek çok basit. İstediğin gibi takas için coin jeton vb. şeyler ekleyebiliyorsun. Ayrıca Vault desteği vs. mevcut. Kimine göre fiyatı biraz yüksek :/ Yine de bakmak isterim dersen linkini bırakıyorum. <Tıkla>
Güzel bir eklentiye benziyor teşekkür ederim :-)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı