Sol Reklam
Sağ Reklam

Sevgilini ilk buluşmada nereye götürürdün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Metesansan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
13.220
Aramaktan Kastları Deneme Yanılmaysa Doğrudur Fakat Birini Gerçekten Sevdiğini Hissedene Kadar Sessizce Aramalısı

Tabii ki haklısın fakat deneme yanılma yöntemi ile aşk bulunmaz. Şahsen aşka inanıyorum ve zaman geçtikçe kıymetleniyor. İki taraf da birbirinin kıymetini biliyorsa nice güzel yıllara derim. Lâkin deneme yanılma yöntemi geçmişinizi lekeler. Denemeyin ki yanılmayasınız. Zaten zamanı geldiğinde turnayı gözünden vuracaksınız emin olun ;)

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
Çıktığın kızın neyden, nerelerden hoşlandığını öğren aklında hoşça bi plan oluştur. Oraya götür zaman geçtikçe samimi olucaksınız zaten :)

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
Tabii ki haklısın fakat deneme yanılma yöntemi ile aşk bulunmaz. Şahsen aşka inanıyorum ve zaman geçtikçe kıymetleniyor. İki taraf da birbirinin kıymetini biliyorsa nice güzel yıllara derim. Lâkin deneme yanılma yöntemi geçmişinizi lekeler. Denemeyin ki yanılmayasınız. Zaten zamanı geldiğinde turnayı gözünden vuracaksınız emin olun ;)
Altına İmza Atasım Geldi
Ben Buldum Sizede Nasip Olsun İnşallah :D

Metesansan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
13.220
Altına İmza Atasım Geldi
Ben Buldum Sizede Nasip Olsun İnşallah :D

Ben de buldum o yüzden konuşuyorum tecrübe bol bende darısı arayanların başına aramayanlar da biz söyledik diye aramaya kalkmayın duvara tökezlersiniz :'D

2 arkadaşım vardı bunlar birbirini çok beğeniyorlar lakin bir türlü iletişime geçemiyorlardı ikisini de birbirinden habersiz bir araya getirdim yakında 4 sene olacak birlikteler :melek::;p

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
2 arkadaşım vardı bunlar birbirini çok beğeniyorlar lakin bir türlü iletişime geçemiyorlardı ikisini de birbirinden habersiz bir araya getirdim yakında 4 sene olacak birlikteler :melek::;p
Maşallah Bu Arada Konu Sahibine Önerim Benimde Park Yada Aynı Okuldansanız Eskiden Orayı Ziyarete Gidin Küçük Çocuklar Varsa Özellikle İyi Oluyor Samimi Görüyorsunuz Birbirinizi :)

Metesansan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
13.220
Maşallah Bu Arada Konu Sahibine Önerim Benimde Park Yada Aynı Okuldansanız Eskiden Orayı Ziyarete Gidin Küçük Çocuklar Varsa Özellikle İyi Oluyor Samimi Görüyorsunuz Birbirinizi :)

Direkt ilişki başlamadan çocuk fikirlerine girişiyorlar falan :'D:'D
En mantıklısı "Bi'kahve içmeye ne dersin?" sorusudur :pardon:

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
Direkt ilişki başlamadan çocuk fikirlerine girişiyorlar falan :'D:'D
Yok Be Ondan Değil Samimi Ortam Olayı Ben Gittim Şahsen Küçük Cocuklarla Birlik Olup Şarkı Söletmeyi Felan Denemiştim :D
Cidden Samimi Bi Ortam Oluyo

Metesansan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
13.220
Yok Be Ondan Değil Samimi Ortam Olayı Ben Gittim Şahsen Küçük Cocuklarla Birlik Olup Şarkı Söletmeyi Felan Denemiştim :D
Cidden Samimi Bi Ortam Oluyo

Yani yanında götürdüğün insanın fikirlerini, düşüncelerini ve yaşam şeklini bilmek çok büyük avantaj sağlar. Dediğin gibi parka götürme fikri eğer çocukları ve onlarla ilgilenmeyi seviyorsa mükemmel bir başlangıç olur ve onun gözünde "Nelere önem verdiğimi biliyor. Beni tanıyor." şeklinde bir artı etki yaratılabilir. :;p

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Bence kafe en uygunu çünkü ilk buluşmada sinema kadar ileri derecede değil, park kadarda düşük derecede bir yer olmamalı. Kafe tam ortasıdır. :)

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
366
Puanlar
0
Yer
${ ...:....:...}$
Minecraft
Troy
Bence İki Çünkü : Daha Havalı :} Kahve İçerken Konuşmak Filan :}

İYİ FORUMLAR !!!

Nick : Troy
Beni Tanımıyor Musun ?

O Zaman Konuma Bakabilirsin !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı