Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Paylaşım Serveriniz İçin Ücretsiz Logo! - Redoerdo

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
324
138
1.440
Redoerdo #6345
Redoerdo

Serverinizde kullanabileceğiniz daha çok RPG sunucuları için uygun logo ücretsiz bir şekilde paylaşılmıştır. Bu işte iyi olduğumu düşünseydim satışını yapardım bunu baz alarak yorum yaparsanız sevinirim :) İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Wallpaper Halinde (Jpeg Formatında):

Logo (PNG Formatında):

İndirme Linki:
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Virüs Total:

GreyderVEVO

I'm absent any more!
Premium
7 Eylül 2015
22
10
2.770

Doğrusunu söylemek gerekirse, logo olarak harika olmuş ama Minecraft reklam konusu için uygun mu diye sorarsan, bence hayır. Yine de güzel olmuş, başarılar.

Elmaslar: redoerdo

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
324
138
1.440
Redoerdo #6345
Redoerdo

Doğrusunu söylemek gerekirse, logo olarak harika olmuş ama Minecraft reklam konusu için uygun mu diye sorarsan, bence hayır. Yine de güzel olmuş, başarılar.
Teşekkürler :) Yani aslında yaratıcılıkla minecraft logosuna dönüştürülebilir. PSD olarak verildi zaten.

Elmaslar: GreyderVEVO

BeratSeyfettin

Odunlara Vur Vur Vur!
2 Aralık 2018
29
23
60
BeratSeyfettin

Serverinizde kullanabileceğiniz daha çok RPG sunucuları için uygun logo ücretsiz bir şekilde paylaşılmıştır. Bu işte iyi olduğumu düşünseydim satışını yapardım bunu baz alarak yorum yaparsanız sevinirim :) İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Wallpaper Halinde (Jpeg Formatında):

Logo (PNG Formatında):

İndirme Linki:

Virüs Total:
Metin2?
Daha iyisini yapabilirdin.. :/

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
324
138
1.440
Redoerdo #6345
Redoerdo

:D Peki siz bilirsiniz belki işine yarayan olur. RPG sunucusu olan kullanabilir mesela? Neyse Haklı eleştirilerinizi logonun kullanım alanına göre değilde içeriğine yapısına güzelliğine çirkinliğine eksikliğine yönlendirirseniz sevinirim şurda kullanılabilir değilde beğenmedim demeniz benim için çok daha mantıklı bir cevap olur ayrıca ÜCRETSİZ bir paylaşım yapıyorum elimden geldiğincede paylaşacağım MERAK ETMEYİN BU SEFER METİN2 LOGOSUNA BENZEMEYECEK!

meyu

Birisi mi Spawnlandı?
6 Aralık 2018
8
4
0
meyu#9257

Diğer arkadaşlara katılıyorum; Minecraft sunucusu için bir logoya benzemiyor. Ama yine de geliştirilmesi gereken bir logo diyebilirim. Yine de ellerine sağlık.

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
354
142
1.440
ultraPvP_

Kullanım alanını es geçip buradaki görselliğe ve hoşluğa bakmak gerek.Bence güzel olmuş Ellerine sağlık ama eminim uğraşırsan daha iyileri çıkacak , başarılar sana

Elmaslar: redoerdo

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
324
138
1.440
Redoerdo #6345
Redoerdo

Kullanım alanını es geçip buradaki görselliğe ve hoşluğa bakmak gerek.Bence güzel olmuş Ellerine sağlık ama eminim uğraşırsan daha iyileri çıkacak , başarılar sana
Teşekkürler :D Beni anlayan birileri çıktı sonunda :D

Elmaslar: ultraPvP_Offical