Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Server Açıcam ORTAK Lazım ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TurkishOyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
HERKESE TEKRAR MERHABA ARKADASLAR BEN EFE BUGUN SIZLERE SERVER ACICAM ORTAK ALICAM

SERVER PVP OLUCAK

Gerekenler;
1 Yıldan Fazla Plugin Bilicek
50 TL VERECEK ( ACMAK ICIN BEN SIMDIDEN 70 VERDIM PANELE 50DAHA LAZIM )

Umarim Ortak Hemen bulurum. Gercekten Tutacana inanıyorum Bende youtuberım 75 SUBS > > Neyse

ORTAK OLABILICEK YORUMLARA VEYA BANA ULASSIN: Skype:OyuncuOynuyorNW

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
parasal yönden destek cıkcak kişi cok zor bulursun sana bir tavsiye çalış kazan emeginin karşılıgını alırsın tabiki birisi parasal yönden destek cıkcak kişi cok ama biliyorsun ki herkezin derdi kendine yeter tabi seni kandırılar diyeyim biri gelir ben sana cıkarım der panel calar mapları kıar duru böyle güvecegin bir kişi bul ki bücürlere ras gelme yani

TurkishOyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
parasal yönden destek cıkcak kişi cok zor bulursun sana bir tavsiye çalış kazan emeginin karşılıgını alırsın tabiki birisi parasal yönden destek cıkcak kişi cok ama biliyorsun ki herkezin derdi kendine yeter tabi seni kandırılar diyeyim biri gelir ben sana cıkarım der panel calar mapları kıar duru böyle güvecegin bir kişi bul ki bücürlere ras gelme yani
Sen formu bırakmamışsın sevindim XD bu arada biliyorum öle dolandırıcılarla uğraşmayı bende sevmiyorum inş öleler buralarda kalmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı