Sol Reklam
Sağ Reklam

Selamlar

Sm00dY

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

⛧ ? ? ? ? .#9859

Elmaslar
2
Puanlar
890
Yer
Antalya
Minecraft
Simurgn
Forumun amacı nedir bilgilendirir misiniz.

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Forumlar, belli kuralları olan, belli konularda tartışabileceğiniz, fikir alış-verişi yapabileceğiniz, içerik (konu) üreterek kullanıcılar ile paylaşabileceğiniz topluluklardır. İnternet üzerinde barınan çoğu oyun, teknoloji ve yardım forumu XenForo yazılım altyapısını kullanmaktadır.

MC-TR, açılımı Minecraft Türkiye ve devamında Destek Forumu etiketli olmakla birlikte, Türkiye'de tanınan Minecraft forumlarındandır. Gönüllü olarak yardım konuları açan üyelere destek sağlayan Destek Ekibi flamalı yetkili üyeleri ve her hafta düzenli konu açan yine şuan için gönüllü editörleri bulunmaktadır.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Merhaba, ilk öncelikle hoşgeldin MC-TR'nin açılımı ile başlayalım MC-TR; Minecraft Türkiye destek platformu olarak geçiyor.
Bir sorunun var ise plugin, skript destek ekibimiz en iyi şekilde ve en hızlı şekilde yardım ediyor.
Bir sorunun var ise rapor kısmına basarak bize bildirebilirsin ve en hızlı şekilde sana geri dönüşü sağlarız.
MC-TR forum platformunda aile ortamı üyelerimizin fikirlerini dikkate alan bir saygı değer forumuz.
Seninde buralarda iyi zaman geçirceğine eminiz.
İyi forumlar.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Minecraft oyunu ve daha bir çok şey ile ilgilenen bir forum sitesi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, ilk olarak forumumuza hoş geldiniz. Kısaca forumumuz Minecraft Rehber, yardımlaşma ve arkadaş bulma topluluğudur.

VoltiPlays

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

VoltiPlay#1737

Elmaslar
22
Puanlar
2.055
aramıza hoşgeldin ben de yeniyim ama tanıtım yerlerine yorum atamama nedenimi hala çözemedim 10 mesaj diyen oldu artık bakacağız :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı